Netflix’in Kristen Bell ve Kelsey Grammer’lı içinizi ısıtmaya hazırlanan, komedi ve dram arasında gidip gelen yeni filmi Like Father’dan ilk fragman yayınlandı.

Oyunculuklarıyla tanıdığımız Lauren Miller Rogen’ın yönetmenliğinde ve yapımcılığında gelen Like Father’da Kristen Bell iş hayatına kendini kaptırmış ve evlenmek üzere bir kadın olarak karşımıza çıkıyor. Uzun yıllardır görüşmediği babasının bir anda düğünde ortaya çıkması ve ikilinin bolca alkol alması sonucu ertesi günü Bell’in canlandırdığı karakterin balayı için ayarlanmış olan cruise gezisinde buluyorlar.

Kristen Bell ve Kelsey Grammer’ın iyi bir dinamik yakaladıkları filmde baba-kız tatile devam ettikçe zamanında aralarını bozan olayların üzerine giderek problemlerini çözmeye çalışıyorlar. Çok da farklı olmayan bir konuyla karşımıza çıkan Like Father, fragmanından gördüğümüz kadarıyla komedi ve dram öğelerini doğru yerlerde kullanarak arada izleyiciyi düşündüren keyifli bir film vadediyor.

Like Father kadrosunda Kristen Bell ve Kelsey Grammer dışında Seth Rogen, Brittany Ross, Zach Appelman, Lenny Jacobson, Wynter Kullman ve Danielle Davenport gibi oyuncularla 3 Ağustos’da Netflix üzerinden izlenebilecek.