Başrollerini John Travolta ve Olivia-Newton John’un paylaştığı unutulmaz müzikal filmi Grease, 40.yılına özel restore edilmiş versiyonuyla Beykoz Kundura’da gösterilecek.

Popüler kültürün en büyük efsanelerinden biri olan Grease, Cannes’daki özel gösteriminin ardından restore versiyonlu ilk prömiyerini Beykoz Kundura’da yapacak. T-Birds’ün havalı ve yakışıklı lideri Danny Zuko rolündeki John Travolta, gençlik aşkının heyecanını sonsuza dek hafızalardan silinmeyecek bir sinema deneyimine dönüştüren Grease ile dünya çapında bir yıldız haline gelirken, müzik albümleriyle ün yapmış olan Olivia Newton-John da, Pink Ladies’in yeni üyesi Sandy Olsson rolü ile büyük bir çıkış yaptı ve ikili sinemanın unutulmaz çiftlerinden biri olmuşlardı.

Grease; gençliği, geleceği, hayalleri, yalnızlığı, arayışları, ilişkileri, heyecanı ve gerilimi içinde barındıran on bir filmin gösterileceği Bir Yaz Gecesi Sineması kapsamında 30 Haziran akşamı saat 21:00’de sizlerle buluşacak. Programın detaylarını ve bilet satışını Mobilet‘ten takip edebilirsiniz. 

Video içeriklerin hepsi olmasa da bazıları ondan soruluyor. Arada post giriyor.