Tom Holland kendisini tutamayıp, ikinci Spider-Man filminin adını instagram üzerinden paylaştı.

Marvel’ın en popüler çizgi roman karakterlerinden biri olan Spider-Man, Marvel sinematik evrenine, Captain America: Civil War ile giriş yapmıştı. Rol ise Tom Holland’a gitmişti. Genç aktör yaşının getirdiği gençlik enerjisi ve heyecanı ile ilk solo filminin tanıtımlarında, devam filmleri için henüz kesin olmayan bilgileri paylaşması ile Marvel ve Sony Pictures’a  zor anlar yaşatmıştı.

Bu sefer de instagram üzerinden yaptığı paylaşım ile Ace Seattle Comic-Con’da bulunduğunu ve yeni Spider-Man filmi hakkında bir panel olmadığı için özür diledikten sonra heyecan içinde yeni filmin senaryosunu aldığını söyleyip, senaryonun bulunduğu tableti elinde sallıyor. O an ise tabletin ekranında bulanık olup fakat durdurunca okuna bilen bir başlık görüyoruz; Spider-Man: Far From Home.

İkinci filmde başrol olarak vazgeçilmez Tom Holland ve söylentilere göre Spider-Man’in en büyük düşmanlarından biri olan Mysterio’yu ise Jake Gyllenhaal canlandıracak.

İlk filmi de yönetmiş olan Jon Watts, tekrar yönetmen koltuğuna oturacak. Film 5 Temmuz 2019 da ise vizyona girecek. Sizce Tom Holland bize ufak detaylar vermeye devam etmeli mi, yoksa Marvel kolları sıvayıp ciddi önlemler mi almalı?

View this post on Instagram

Sorry for no announcements, but I love you guys ♥️

A post shared by ✌️ (@tomholland2013) on