Big Sick ve Silicon Valley ile yıldızı iyice parlayan Pakistanlı komedyen Kumail Nanjani, Men in Black serisinin duyurulan yan filminde rol alacak.

Pawny adındaki ”yancı” bir uzaylıyı canlandıracak olan Nanjani’nin yanı sıra Chris Hemsworth, Tessa Thompson ve Liam Neeson da Men in Black’in yeni yan filminin duyurulan kadrosunda yer alıyor.  Filmin yönetmenliğini Fate of the Furious ve Straight Outta Compton gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış F. Gary Gray üstlenecek. Senaryo Matt Holloway ve Art Marcum’a emanet iken; yapımcı şirket Spielberg’ün şirketi Amblin Entertainment olacak.

That Hashtag Show.com’da ilk kez paylaşılan Men in Black’in yan filmiyle ilgili detaylardan biri de önceki filmlerde aynı evrende geçecek ve bu yan filmin izleyicilerine daha modern bir MIB filmi vaat edecek olması. Hemsworth, Agent H adındaki James Bond tipi İngiliz MIB ajanını canlandırırken; Thompson organizasyona katılmak isteyen ve uzaylılardan haberdar olan Molly’e hayat verecek. Liam Neeson ise MIB’nin İngiliz şubesinin başkanı olarak karşımıza çıkacak. Önceki filmlerin ana karakterleri Agent K (Tommy Lee Jones) ve Agent J’nın (Will Smith) bu filmde görünüp görünmeyeceği ise merak konusu.

 

 

Video içeriklerin hepsi olmasa da bazıları ondan soruluyor. Arada post giriyor.