İlk filmi yayınlandığından itibaren, oluşturduğu distopyayı sağlam zeminlere oturtmasıyla dikkat çeken Purge serisinin dizisinden nihayet fragman yayınlandı.

Her sene bir gece, 12 saat boyunca öldürmenin de dahil olduğu, bütün suçların serbest bırakıldığı bir dünyaya şahit olduğumuz serinin yeni filmi olan gelecek ay Blumhouse ve Universal işbirliği ile vizyona girecek olan The First Purge, bütün bu karmaşanın ve çılgınlığın nasıl başladığını anlatmaya hazırlanırken gelen dizide ise ilk Purge sonrasında ve seriyi başlatan ilk film arasındaki süreçte yaşananlara tanık olacağız.

James DeMonaco’nun ünlü distopik serisinin dizi ayağının ilk bölümünü Emmy ve Altın Küre ödüllü yönetmen Anthony Hemingway üstleniyor. Blue Bloods’dan Thomas Kelly ise dizinin yapımcısı olarak yer alıyor.

The Purge dizisi kadrosunda Gabriel Chavarria, Jessica Garza, Hannah Emily Anderson, Lili Simmons, Amanda Warren, Colin Woodell, Lee Tergesen, William Baldwin, Fiona Dourif ve Reed Diamond ile 4 Eylül’de Syfy kanalı üzerinden yayınlanmaya başlayacak.