NEON stüdyolarından çıkma Assassination Nation’dan 18 yaşından küçük arkadaşlarımıza pek uygun kaçmayacak sert bir fragman yayınlandı.

Sam Levinson’ın yazıp yönettiği filmde, Liseli Lily ve arkadaşları, dünyanın geri kalanı gibi sanal platformdaki mesajlaşmalar, yazışmalar, selfieler ve postlarla yaşamaktadır. Bir gün anonim bir hacker, onların küçük kasabalarındaki tüm bu detayları ve özel yaşamlarındaki sırları ifşa etmeye başladığında, çözüm şiddete kayar ve öfkesini çıkarmak isteyen kasaba halkı vahşet sınırlarını aşacak gruplar kurar. Şimdi Lily ve arkadaşları tüm bunların ortasında bulacaktır kendilerini.

Fragmanda tecavüz, seks, uyuşturucu, homofobi, zorbalık, kan, taciz gibi kelimelerin büyük puntolarla dikkat çektiği filmin bu konulara da keskin bir şekilde parmak basacağı ön görülüyor. Filmin oyuncu kadrosunda Odessa Young, Suki Waterhouse, Hari Nef, Abra, Anika Noni Rose, Colman Domingo, Maude Apatow, Bill Skarsgard, Joel McHale ve  Bella Thorne gibi isimler yer alıyor.  Assassination Nation, 21 Eylül’de ABD’de vizyona girerken ülkemiz için detaylı bir tarih yok.

Video içeriklerin hepsi olmasa da bazıları ondan soruluyor. Arada post giriyor.