Christopher Lloyd, eğer çekilme ihtimali olursa Back to the Future 4 ile ikonik karakteri Dr. Emmet Brown’ı yeniden canlandırmak istediğini söyledi.

Q&A’de serinin tüm filmlerinin yapılacağı gösterimden önce Phoenix New Times’a konuşan Lloyd, ”Eğer ilk üç film kadar iyi olacaksa ve yeni filmle beraber hikaye de genişleyecekse Back to the Future 4’te yer almayı çok istediğini ve buna çok sevineceğini” belirtti. Tabi şimdlik ne Robert Zemeckis ne de Michael J. Fox’tan bu konuya dair bir ses seda çıkmadı. Ancak pekala Lloyd’un böyle bir açıklaması bile serinin hayranlarını şimdiden çıldırtmış durumdadır.

Christopher Lloyd, ayrıca Back to the Future serisinin oldukça pozitif bir film olduğunu ifade ederken; birçok insanın gençlik dönemlerindeki sorunlarıyla uğraşmasına ve insanları iyimser yaklaşmaları konusunda yardımcı olduğunu da söylüyor. Bu serinin ve insanlara sorunlarını çözmelerine yardımcı olmasının bir parçası olduğu için de gayet mutlu. Back to the Future 4 ile ilgili henüz bir proje aşaması ya da çekim süreci başlamamış durumda. Filmin çekilip çekilmeyeceği de meçhul ancak Ghostbusters, Terminator gibi 80 jenerasyonunun unutulmaz filmleri yeniden uyarlanırken Back to the Future’a da neden el atmasınlar?

Video içeriklerin hepsi olmasa da bazıları ondan soruluyor. Arada post giriyor.