Iron Fist’in 2.sezonunun tarihini duyuran llk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Hem ilk sezonuyla hem de Defenders ile ağzıyla kuş tutsa da hayranlarına yaranamasa da Iron Fist 2.sezonuyla geliyor. Yeni sezona ilişkin tanıtım fragmanında Danny Rand bir grup kötü adama haddini bildirmeye çalışıyor. Yani anlayacağınız Iron Fist cephesinde yeni bir şey yok!

İlk sezonda da olduğu gibi Finn Jones’un Danny Rand, Jessica Henwick’in Colleen Wing, Tom Pelphrey’in Ward Meachum, Jessica Stroup’un Joy Meachum, Sacha Dhawan’ın Davos olarak karşımıza çıkacağı 2.sezonda ayrıca Luke Cage’den bildiğimiz Simone Missick’in Misty Knight olarak yer alacağının altını çizelim. Iron Fist, 2.sezonuyla 7 Eylül’de Netflix’te olacak.

Unutmadan, Screenrant’ın duyurduğuna göre internete düşmeyecek ama Comic-Con’da duyurulmuş bazı sahnelerin detayları paylaşıldı. Bunlar arasında en dikkat çekenleri: Collen Wing ve Misty Knight’ın ”Daughters of the Dragon” birleşmesi, Davos’un Triadları yumruk manyağı yapması, Danny ve Davos’un K’un Lun’daki kapışması ve en büyük sürpriz ise Alice Eve’in Typhoid Mary olarak kısacık da olsa karşımıza çıkacak olması.

Video içeriklerin hepsi olmasa da bazıları ondan soruluyor. Arada post giriyor.