Kült bir dizi haline gelmiş Mad Men’in yaratıcısı Matthew Weiner’in yeni Amazon antoloji dizisi The Romanoffs’dan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Mad Men ile gönüllerimizde taht kurmuş Matthew Weiner, bu sefer Amazon ile çalışarak 3 farklı kıtada, 8 farklı ülkede ve o ülkelerin yerel ajansları ile ortaklaşa çalışarak yapacağı dizide, her bölümünde kendilerinin Rus Kraliyet ailesinin soyundan geldiklerine inanan 8 farklı ailenin hayatını anlatacak.

Her bölümde yeni bir lokasyon ve yeni oyuncular olacağı için zengin kadrosunda daha önce Mad Men’de rol almış oyuncuların da olması ve onlara bu dizide katılanlar arasında; Noah Wyle (Falling Skies), Kathryn Hahn (Transparent), Kerry Bishé (Halt and Catch Fire), Jay R. Ferguson (Mad Men), Ben Miles (Collateral), Mary Kay Place (Big Love), Griffin Dunne (Imposters), Cara Buono (Mad Men), Ron Livingston (The Conjuring), Jon Tenney (Hand of God), Clea DuVall (Veep), Radha Mitchell (Silent Hill), Hugh Skinner (Mamma Mia! Here We Go Again), Juan Pablo Castañeda (The Debt of Maximillian), Emily Rudd (Electric Dreams), Adèle Anderson (Company Business), Annet Mahendru (The Americans), Louise Bourgoin (I Am a Soldier), Hera Hilmar (Two Birds) ve Inès Melab (Agathe Koltès) gibi isimler var.

Dizi 12 Ekim 2018 tarihinde Amazon Prime’da yayınlanacak.