Isaac Asimov’un Vakıf serisi yada Frank Herbert’in Dune serisin, J. R. R. Tolkien’in Orta Dünya’sı ile buluşmuş olup, bir o kadar da özgün bir dünyaya sahip olan Seven To Eternity çizgi romanı yeni hikaye örgüsü ile kaldığı yerden devam ediyor.

Her ne kadar Frank Herbert’in, Isaac Asimov’un ve de J. R. R. Tolkien’in dünyalarını anımsatsa da kendine özgün hikayesiyle; Fısıltıların Tanrısı, Zhal krallığının her köşesine paranoyayı yayar; Casusları ise bu paranoyayı her salonun güvensizliğini ve korkusunu kargaşa çıkarmak adına körükler. Yıkılmış bir hanedana bir zamanlar bağlı olan şövalye Adam Osidis, umutsuz bir grup sihir grubuna, kötü Tanrı dünyasını özgürleştirmek için ya da Adem’e kalbinin istediği her şeyi verme vaadini kabul etmek arasında seçim yapmak zorundadır. Bu seçim ise Adam Osidis’in tahmin ettiğinden daha büyük bir değişime yol açacaktır.

Big Bang Comics, sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşım ile en son 9. sayısı 6 Eylül 2017 de çıkmış ve devamı gelmeyerek üzülen hayranlarını sevindirmek amaçlı bir paylaşım yaptı. Hikayesi yeni bir olay örgüsü olarak devam edecek ve yeni sayısı gelecek hafta yayınlanacak.

Serinin yazarlığını Rick Remender ve çizerliğini ise Jerome Opeña devam ettirecek ve renklendirmesini ise Matt Hollingsworth üstleniyor.

Yeni bir hikaye örgüsü ile devam edecek serinin 10.sayısı gelecek hafta Image Comics tarafından Amerika’da raflarda yerini alacak. Ülkemiz üzerinden ise Image Comics’in uygulaması aracılığı ile çizgi romanının sayılarını temin edebilirsiniz.