Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu ve her sezon farklı bir dönemde farklı bir konuyu ele alan American Horror Story’den yeni sezonu Apocalypse’den ilk tanıtım videosu yayımlandı ve yeni kadro haberleri var!

İlk sezonu Murder House ile üçüncü sezonu Coven’ı bir araya getirecek olan Apocalypse sezonundan ilk tanıtım videosu yayımlandı.

İlk sezon finalinde Tate Langdon’un babası olduğu ve Vivien Harmon’un doğurduğu Anti-Christ, bir nevi Deccal olan Michael Langdon’ın hikayesine odaklanacak dizi, aynı zamanda tanıtım fragmanından da belli olduğu üzere nükleer enerji üzerine eleştirilerde bulunacak.

Michael Langdon karakterine ise daha önce Ryan Murphy’nin The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story’de yer almış Cody Fern hayat verecek. Bu sezon Cody Fern’e American Horror Story’nin vazgeçilmez oyuncularından Jessica Lange’de eşlik edecek ve hikayede Michael Langdon’un büyükannesi rolünde izleyeceğiz. Cody Fern ile Jessica Lange’e bu sezon Sarah Paulson, Kathy Bates ve Evan Peters’da eşlik edecek.

American Horror Story: Apocalypse, FX kanalında 12 Eylül tarihinde başlayacak.

Yeni sezon için heyecan var mı,yeni sezondan beklentileriniz neler?