Avengers: Infinity War sırasında ortalıkta gözükmeyen ve filmin promosyonlarında bulunmayan Hawkeye karakterinin aktörü Jeremy Renner kendi instagram hesabından çekim sonrası bir fotoğraf paylaştı.

Ant-Man ile beraber tüm Infinity War olayları sırasında ortalıkta gözükmeyen Hawkeye, hayranlarını baya meraklandırmıştı. Filmde olmamasının asıl sebebi ise TAG adlı başka bir filmin çekiminde iki kolunu da kırması sonucunda çekimlere katılamayan Jeremy Renner, Russu kardeşleri ve Infinity War senaristleri Stephen McFeely ve Christopher Markus’u zor durumda bırakarak, Hawkeye için gelecek Avenger 4’e ayrı bir hikaye örgüsü yazmak zorunda kalmışlardı.

Şimdi ise yeniden çekilen sahneler ve ek çekimlere katılan Jeremy Renner, instagram üzerinden bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta yüzünde yaralar ve tozlar olan Renner, bu fotoğraf çekilmeden önce Thanos ile savaştı mı bilmiyoruz fakat hayranlar Hawkeye’ı uzun bir aradan sonra görmekte baya heyecanlı.

Marvel Sinema Evreni’nde neler olduğunu kronolojik olarak buradan ulaşabilirsiniz. (Ant-Man and The Wasp ile Avengers Infinity War içerikleri dışında)

Peki siz Hawkeye’ın hikayesini öğrenmeye meraklı mısınız?