Bartu Küçükçağlayan’ın kendi hayatından yola çıkarak senaryosunu kaleme aldığı hemde başrolünde olduğu BluTv özel yapımı Bartu Ben dizisinden ilk tanıtım videosu geldi.

Bir zamanlar reytingi bol dizilerde ve art-house sinema filmlerinde sık sık boy gösteren Bartu, birçok oyuncu için ciddi gelir ve kısa ömürlü şöhret kapısı olarak görülebilecek dizilerde oynamaktan bıkmıştır. Hızlı yaşadığı hayatı sebebiyle artık parası da kalmamıştır. Tam bu sırada karşısına oyuncu olmak isteyen kuzeni Gizmo ve senelerdir görmediği dayısı çıkar. Bir yandan dizilerde oynamadan hayatını kazanmanın bir yolunu arayacak olan Bartu, bir yandan da kim olduğunu ve ne istediğini bulmaya çalışacaktır.

Ünlü isimlerin konuk oyuncu olarak yer alacağı dizinin ilk bölümünde Youtuber Oğuzhan Uğur’un da yer alacağı söyleniyor. Bununla beraber dizide izleyenleri bekleyen pek çok sürpriz de olacakmış.

Dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik oturur iken daha önce Kelebekler filminde beraber çalıştığı Bartu Küçükçağlayan ise dizinin senaryosunu kendi hayatından esinlenerek kaleme alıp, aynı zamanda dizinin ana karakteri Bartu’ya hayat verecek. Dizinin yayın tarihi henüz belli olmasada, 30 dakikalık tekstlerden oluşup toplam da 10 bölüm olacak dizinin BluTV tarafından paylaşılan ilk tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Tolga Karaçelik ve Bartu Küçükçağlayan’ın başka bir projede tekrar buluşması sizleri de heyecanlandırdı mı?