Grindelwald ve yoldaşları, çoğunluğun iyiliği için saldırmaya hazır, merakla beklenen  Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald filminden karakter posterleri ve son fragman yayınlandı.

İkinci filmde karanlık büyücü Gellert Grindelwald’ın, ABD sihir kongresi ve Newt Scamander’ın ortak çalışmasıyla yakalanmasından sonra kaçmanın yolunu bulup kendine müritler bulmaya başlamasıyla gelişen olayları konu ediniyor. Jude Law’un Albus Dumbledore olarak yer aldığı filmde Dumbledore, Gridelwald’un planlarını bozabilmek için Newt’tan yardım istiyor.

Filmin fragmanında ve posterlerinden gördüğümüz üzere, Lord Voldermort’un sevimli Nagini yılanının da bir zamanlar insan olduğunu öğreniyoruz. Bununla beraber, müver asanın sahibi ise posterlerde Grindelwald’ın elinde gözükmesi ile, asayı ilk çaldığı zamanı görecek miyiz diye merak uyandırmıyor değil.

Kadrosunda Eddie Redmayne, Johnny Depp, Katherine Waterston, Ezra Miller, Zoe Kravitz, Jude Law gibi büyük isimlerle Fantastik Beasts: The Crimes of Grindelwald, 16 Kasım’da sinemalara olacak.