Netflix bugün, ilk Türk orjinal dizisi The Protector’dan (Hakan: Muhafız) tanıtım fragmanını sonunda yayınladı.

Son günlerde dizinin beğenilmediği ve bazı bölümlerinin yeniden çekileceği dedikodularının çıkması üzerine Netflix’ten bir hamle geldi. Uzum zamandır merakla beklediğimiz, Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu The Protector’dan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izleyeceğiz.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Dizinin henüz ne zaman yayınlanacağına ait bir bilgiye ulaşamadık. Önce setine davet edildiğimiz, sonra iletişimin kesildiği; ardından bize yeniden çekileceği bilgisi geldiği esnada diğer basın kuruluşlarının ikinci sezonunun çekileceğini açıkladığı ilginç süreç devam ediyor.

Öğrenebildiğimiz tüm detayları gerek internet sitemizde, gerekse Youtube’da sizinle paylaşıyor olacağız.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti