Miles Morales, Peter Parker, Spider-Gwen/Ghost-Spider, Spider-Ham, Spider-Noir’i bir arada göreceğimiz, stilize animasyon filmi SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE’den yeni bir fragman geldi.

Kingpin’in yaptığı bir makinede arıza çıkması ile tüm örümcek evrenlerinin önce bir araya gelmesi, ardından da çökmeye başlamasını ve bunu durdurup, tüm örümcek evrenlerini kurtarmaya çalışacak olan Miles Morales, Peter Parker, Spider-Gwen/Ghost-Spider, Spider-Ham, Spider-Noir karakterlerinin hikayelerini izleyeceğiz.

Önceki fragmanda sadece Peter Parker ve Miles Morales’i görüp fragmanın sonunda ise Spider-Gwen’i küçük bir sahne ile tanıtmışlardı. Bu fragmanda ise en sevilen karakter versiyonlarını görme şansı yakaladık.

Miles Morales’i, Netflix’in The Get Down dizisinde oynamış Shameik Moore, Peter Parker’i New Girl dizisinde oynamış Jake Johnson ve son olarak da Gwen Stacy karakterini The Edge of Seventeen filminde başrol oyuncusu Halie Steinfeld seslendirecekler. Aynı zamanda Spider-Noir’i de Nicolas Cage seslendirecek.

Yönetmen koltuğunda daha önce Rise of the Guardians filmini çekmiş Peter Ramsey ona eşlik edecek Bob Persichetti ve Rodney Rothman bulunmakta, filmin senaryosundan The Lego Movie ve Cloudy with a Chance of Meatballs’u yazmış Phil Lord sorumlu. Film Amerika ile aynı anda Türkiye’de 14 Aralık’ta vizyona girecek.

Sizin favori Spider kahramanınız kim?