İlk sezonu ile büyük bir ilgi ve beğeni toplayan American Gods dizisinin ikinci sezonundan ilk fragman ve poster yayınlandı.

2017 yılında ilk sezonu yayınlanan ve tanrıların varoluşsal krizlerini izlediğimiz American Gods dizisi, ilk sezon kaldığı yerden devam edecek ve Mr. Wendsday’ın yanına topladığı eski tanrıları, yeni dünyanın tanrıları ile bu sezonda savaşa hazır bir halde görüyoruz.

Normalde ilk sezonun yayınlanmasından bir yıl sonra çıkması planlanan ikinci sezon, dizinin sorumluları olan  Michael Green ve Bryan Fuller’ın projeden çekilmesi ardından 2019 yılına ertelendi. Şimdi ise dizi sorumlusu olarak Jesse Alexander ve kitabın yazarı Neil Gaiman’n projeye dahil olması, izlediğimiz fragmanın dizi için hala bir umut göstergesi olduğunun kanıtı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ricky Whittle, Ian McShane, Crispin Glover, Jonathan Tucker, Emily Browning, Gillian Anderson, Cloris Leachman, Peter Stormare, Christopher Obi, Mousa Kraish, Orlando Jones, Dane Cook ve Jeremy Davies gibi isimler yer alıyor.

2019 yılında STARZ kanalı tarafından yayınlanacak dizinin kesin bir yayın tarihi olmasada, yakın bir zamanda çıkmasını umuyoruz.

Sizler yeni sezonun fragmanını nasıl buldunuz, ilk sezonu beğenmiş miydiniz?