Paramount Pictures ve Bad Robot tarafından çekilen ve ilk gösterimleri ile büyük bir beğeni toplayan Overlord filminden son fragman yayınlandı.

Düşman hattının arkasına bırakılan dört kişilik bir grup Amerikan paraşütlü askeri, Nazi deneyleri için kullanılan bir kilisenin yakınında saklanırlar. Az sayıda oldukları için başta harekete geçemeselerde kilise etrafında ki hareketlilik dikkatlerini çeker ve kiliseye girmeye karar verirler. Bilmedikleri bir şey vardır ki, o da kilise de insanlar üzerinde genetik mutasyon deneyleri ile süper zombi asker deneyleri yapıldığıdır. Dört kişilik askeri grup ve onları evlerinde barınmasına izin veren Chloe karakteri, bu deney yerini çok geç olmadan hem Nazi’lere karşı, hem de olgunlaşmış mutant askerlere karşı savaşarak yok etmeye çalışacaklardır.

J.J. Abrams’ın yapımcılığını, Julius Avery’nin yönetmenliğini yaptığı; senaryosunu Billy Ray ve Mark L. Smith’in üstlendiği filmde Jovan Adepo, Jacob Anderson, Pilou Asbæk, Iain De Caestecker, John Magaro, Wyatt Russell ve Bokeem Woodbine gibi oyuncular yer alıyor. Overlord, 26 Ekim’de vizyona girecek.

Yayınlanan son fragman ile filmde tanık olacağımız gerilimi, ilk fragmana göre daha güzel verebilmişler. Siz son fragman hakkında ne düşünüyorsunuz?