Avengers Infinity War’un devam niteliğinde olacak ve ismi hala duyurulmamış Avengers 4 filminden yeni bir kaç teori haberi var.

İlk olarak Thanos’un kahramanlarımız dahil evrenin yarısını sildiğini hatırlatalım. Avengers 4 şu an için Russo biraderlerin yönettiği son film olma özelliğini de içerisinde barındırıyor. En son olarak ise bir tane Instagram hesabının yaptığı paylaşımla birlikte bir oyuncak kutusunun arkasında bulunan fotoğrafta hayatta kalan ekip üyelerimizden Thor ve Rocket’in yeni kostümlü fotoğrafları mevcut..

Kostüm tasarımları Hank Pym’in Quantum Gerçekliğine giderken giydiği kostümle çok yakın tasarımlara sahip. Ek olarak sol göğüs tarafında Avengers logosu mevcut. Bu kostümleri bir kaç şeye yorabiliriz. İlk seçenek kahramanlarımız, ortak düşmana karşı birlik olup savaşacak. İkinci seçenek ise bana daha olası gelen, zaman yolculuğu için giymiş olmaları. Bir şey eklemek daha gerekirse bu kostümleri belki sadece bir sahne için giymiş bile olabilirler, aslında her şey Marvel ve Disney’in daha çok para kazanma çabası da olabilir. Ortalıkta bir sürü spekülasyon dolanırken yapabileceğimiz tek şey fragman için beklemek gibi duruyor.

Paketin altında Captain Marvel ve Captain America’ya da büyük resimlerle yer verilmiş. Captain America’da aynı benzer kıyafeti giyerken, Captain Marvel’ın kostümünde değişiklik yok gibi.

Tüm haberlerden detaylı olarak bahsettiğimiz video haberimizi izlemeden geçmeyin!