Gal Gadot’un Wonder Woman’ı 2019 sonbaharı yerine 2020 yazında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Warner Bros., Mark Wahlberg’ün süresiz olarak ertelenmesinden sonra onun için aldığı tarihi Wonder Woman’a verdi. Gal Gadot’un tweetiyle duyulan erteleme haberiyle birlikte Amazon prensesinin yeni filmi için yönetmenin film üzerinde çalışması için ekstra bir yedi ayı daha oldu.

Kingsman 3, Sonic The Hedgehog, Terminator 6, Frozen 2 ve adı açıklanmayan bir Fox-Marvel filmi ile Kasım ayı boyunca savaşmak yerine, yine Gal Gadot’un oynayacağı Red Notice ile aynı aya taşınan filmin daha yüksek gişe yapması hedefleniyor. Sony ise Wonder Woman’dan boşalan tarihe hemen Charlie’s Angels filmini yerleştirdi.

Vizyona gireceği hafta büyük bir rakibi olmayan Wonder Woman’ın ay içindeki rakipleri, Pixar animasyonu, Top Gun 2: Maverick ve bir Fox -Marvel filmi olacak. Wonder Woman 1984’ün yönetmen ve senaristliğini yine Patty Jenkins üstlenirken; Gal Gadot ve Chris Pine’ın yanı sıra Kristen Wiig ve Pedro Pascal da devam filminde yer alacak isimlerden.

5 Haziran 2020’de vizyona girecek filmin ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.