La Casa De Papel oyuncularının 3. sezon senaryo okuması için bir araya geldikleri video yayınlandı.

Önceki sezonlardan tanıdığımız karakterler Úrsula Corberó (“Tokio”), Álvaro Morte (“The Professor”), Jaime Lorente (“Denver”), Miguel Herrán (“Rio”), Darko Peric (“Helsinki”), Alba Flores (“Nairobi”), Esther Acebo (“Estocolmo”), Itziar Ituño (“Raquel Murillo”), Enrique Arce (“Arturo”) Kiti Mánver (Mariví), Juan Fernández (‘Coronel Prieto’) & Mario de la Rosa (Suarez) ve dizinin yaratıcısı Álex Pina ile yönetmen Jesús Colmenar’in tekrar karşımıza çıkacağı, Türkiye’de büyük beğeni toplayan diziye yeni eklenen isimler de var.

HANİ NEREDE İSTANBUL?

Yaklaşık üç ay önce Azerbaycan asıllı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade’nin İstanbul karakterini canlandıracağı söylentileri yayılmış, Netflix kanadından bir açıklama yapılmazken 35 yaşındaki oyuncunun menajeri Selin Kök söylentileri doğrulamıştı.

Buna rağmen yeni sezon kadrosunda oyuncunun ismi yer almıyor. Diziye yeni katılan isimler ise Hovik Keuchkerian (“Bogota”), Najwa Nimri (“Alicia”), Fernando Cayo (‘Tamayo) ve “The Engineer” olarak ekibe katıldığı önceden duyurulan Rodrigo de la Serna.

Ayrıca öldüğünü sandığımız Berlin’i (Pedro Alonso) 3. sezon tanıtım videosunda görüyoruz. Bu da yeni sezonun ya anıları ile ya da bir şekilde geri dönüşü ile Berlin’i göreceğimizi düşündürüyor.

La Casa De Papel, birinci ve ikinci sezonuyla, 2018’de en çok izlenen yabancı dildeki Netflix içeriği oldu. Netflix yakın zamanda, Vancouver Media’nın yapımcılığını üstlendiği dizinin yaratıcısı Álex Pina ile anlaştıklarını duyurmuştu.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.