Liam Neeson’ın başrolü üstlendiği aksiyon-gerilim filmi Cold Pursuit’ten fragman yayınlandı!

İşin aslı, 2014 yılında çekilmiş olan Norveç yapımı “In Order of Disappearance” adlı filmin yeniden uyarlaması olan ve yine Hans Petter Molland’ı çektiği film için ilk düşünülen ad Hard Powder’dı. Bize göre Cold Pursuit daha uygun bir aksiyon filmi adı gibi.

Liam Neeson filmde Nels Coxman isminde ve yaşadığı kasaba için iyi fedakarlıklar yapan, varlıklı aynı zamanda da saygıdeğer bir vatandaşıdır. Bir süre sonra uyuşturucu baronu tarafından öldürülen oğlunun intikamını almak için yemin edip katillerini birer birer avlamaya çalışıyor.. Filmin yazarı yeni yeni ismi duyulan Frank Baldwin. Oyuncu kadrosunun geri kalanı ise: Star Wars: Last Jedi’dan hatırlayacağınız Laura Dern, Shameless’ın unutulmaz ismi Emmy Rossum, ve Murder of the Orient Express filminde izlediğimiz Tom Bateman bulunuyor.

Filmin vizyona giriş tarihi için ülkemizde net bir tarih verilmemiş olmasına rağmen dünyada Şubat ayı içerisinde yayınlanacağını söyleyebiliriz. Bu tarihler: Birleşik Devletler’de 8 Şubat, İngiltere’de 22 Şubat ve Almanya’da 28 Şubat olarak belirlenmiş durumda.