Game of Thrones kitaplarının yazarı George R.R. Martin, HBO’nun onayladığı ve gelmekte olan 5 ayrı spin-off dizisinden ilkinin adını duyurdu: The Long Night! Onaylanan diziler, Game of Thrones’da izlediklerimizden çok öncesini anlatacak.

HBO şovun çekimlerinin başlama tarihi olarak 2019’un ilk ayları gibi bir tarih belirlemiş durumda. Yeni gelen diziler ve Long Night ise dizimizin final sezonundan sonra görücüye çıkacak. Oyuncu kadrosuna ise rolü henüz belirlenmemiş olan Naomi Watts’ın eklendiği duyuruldu. Ona aynı zamanda Josh Whitehouse, dizinin başrolü olarak eşlik edecek ve bazı iddialara göre Azor Ahai karakteriyle bir ilgisi olabilir..

The Long Night bizlere Westeros’tan çok çok önce geçen, karanlık devrin hikayesini anlatacak. Bu GRRM’e göre 100 yıl ila 5000 yıl arasında olabilir. Zaten kendiside Robert’ın İsyanından binlerce yıl öncesinde geçeceğini belirtmiş. White Walker’ların ordusunun ortaya çıktığı ve bitmeyen kışın hüküm sürdüğü zamanlar..

Martin, Naomi Watts’ın oyuncu kadrosuna eklenmesi konusunda bu daha başlangıç, dizinin senaristi Jane Goldman ve “Long Night” ekibinin geri kalanının oyuncu seçimleri ve diğer kalan işler konusunda nefes almayı unutacak kadar çok çalıştıklarını ve daha oyuncu kadrosuna katılan isimlerin gün geçtikçe açıklanacağından bahsetti. Siz dizi tutkunları 5 farklı spin-off’a hazır mısınız?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here