Marvel Studios’un başkanı Kevin Feige gelecek olan ve MCU TV’de yayınlanacak dizilerin Disney’in yayın servisi altında yayınlanacağının açıklamasını yaparken, diziler hakkında yeni ayrıntılar verdi!

Feige’ye göre dizilerdeki adaptasyonlar filmlerde olanlardan daha da çok çizgi romanlarla bağlantılı ve benzer olacakmış. Marvel Studios’un eline geçen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendireceklerinin altını çizdi.

Diziler için ayrılan bütçe, MCU filmlerine ayrılan yüksek miktarda olan bütçenin yarısı kadar olacak büyük ihtimal ile. Filmlerdeki rollerini dizilerde de devam ettirecek olan Tom Hiddlestone ve Elizabeth Olsen ikilisine Sebastian Stan ve Anthony Mackie eklendi! Bu iki ismin Loki ve Scarlet Witch dizilerinden tek farkı karakterlerini ayrı dizilerde değil, aynı dizide canlandıracak olmaları. Kevin Feige önlerindeki şovlar için harika planları olduğunun altını bir daha çizdi.

Feige aynı zamanda “Bir çok insan bir çok farklı hikayeler anlatıyor. Bizim amacımız ise hayranlarımıza beyaz ekranda anlatamadıklarımızı, veremediklerimizi MCU TV’de Disney’in sağladığı servis aracılığıyla vermek.” Feige’ye göre bu hamle MCU’yu çizgi roman köklerine daha da yakınlaşmasına ve sağlamlaşmasını sağlayacak.

Aynı zamanda X-Men’in de MCU TV adı altında yayınlanacağına dair iddialar mevcut.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here