Dreamworks ve Netflix ortak yapımı She-Ra and the Princesses of Power animasyonundan fragman yayınlandı.

Dizi, normalde Netflix platformunda 16 Kasım’da bizlerle birlikte olacaktı fakat Netflix gösterim gününü 3 gün erkene aldı. 1985 yılındaki orijinal versiyonu She-Ra: Princess of Power’a şovun yaratıcısı Noelle Stevenson sayesinde oldukça bağlı kalınmış gibi. İzleyecek olursanız o nostalji havasını yakalayabilmeniz muhtemel.

He-Man’in kardeşi olan She-Ra’yı Aimee Carrero seslendirecek. Dizinin seslendirme ekibinde ise: Suicide Squad’dan hatırlayacağınız Karen Fukuhara, Crazy Ex-Girlfriend’den Vella Lovell ve Orange is the New Black’ten Lorraine Toussaint gibi isimler mevcut.

Dizideki çoğu şey eski versiyonu ile aynı kalsa da yaratıcısı Noelle Stevenson, içinde bulunduğumuz güncel zamanımız nedeniyle bazı değişiklikler yapmak zorunda kalmış. Dizi aynı zamanda bizlere LGBTQ karakterleri daha az cinselleştirilmiş bir şekilde sunarken  kadınların gücünü de gözler önüne seriyor..

Dizi içerisinde birçok feminist mesajlarda içeriyor ve bu zamanda çıkması biraz iyi olmuş gibi. Yukarıda da belirttiğimiz gibi She-Ra and the Princess of Power, 13 Kasım’da Netflix’te bizlerle birlikte! Tatlış fragmanı buraya bırakıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here