Yazı diziyi izlemeyenler için spoiler içerir.

AMC, The Walking Dead dizisinden ayrılan Andrew Lincoln’ün peşini bırakmıyor. Şimdi de Lincoln’ün başrolünde olduğu üç tane The Walking Dead filmi geliyor!

9 sezonun ardından bizlere veda eden Rick Grimes karakterini uzun süredir canlandıran Andrew Lincoln geçtiğimiz günlerde dizide bizlere veda etmişti. Şimdi Rick’in hikayesi çekilecek olan 3 filmde devam edecek. Dizi tarafında ise bir çok eski karakter uğurlanırken, ilk sezondan beri bizlerle olan karakterlerden Daryl ve Carol kaldı. Bu kararın verilmesinin en önemli nedeni insanların Daryl karakterini Rick’ten daha fazla sevmesi olduğunu düşünüyorum.

Andrew Lincoln ile Rick Grimes için tekrar anlaşmalarına çok sevinen yapımcı ve yazar Scott Gimple ise “Lincoln ile sinemada destan yazacağız” dedi. Aynı zamanda filmlerde dizideki eski karakterleri ya da şu an ki karakterleri görebilir miyiz, bilemiyoruz. Bu durum ileriki zamanlarda açıklamalar geldikçe netleşecek. Şu an için ilk filmin çekime başlama tarihi 2019 olarak belirlenmiş durumda.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here