Blue Sky Studios’un yapımcılığını üstlendiği Will Smith ve Tom Holland’lı, süper casus animasyon filmi Spies in Disguise’den fragman yayınlandı. Filmin yönetmenleri ve hikayesinin yazarları ise Nick Bruno ve Troy Quane.

Film, Dünya’nın en iyi ajanı Lance Sterling (Smith) ve ona günü kurtarması için teçhizat üreten dahi mucit Walter Backett (Holland)’ın hikayesini bize anlatıyor. Bazı beklenmedik durumlar tüm dünya nüfusunu tehlikeye atıyor ve Lance ve Walter’ı takım olarak çalışmaya zorluyor. Oyuncu kadrosunda Rashida Jones, Karen Gillan, Ben Mendelsohn, Masi Oka, DJ Khaled gibi ünlü isimler yer alıyor.

Spies in Disguise oldukça aile dostu bir animasyon filmi olacak gibi. İçerisinde bolca komedi unsuru şeyler barındıran filmin iki başrol karakterinin arasındaki iletişimin aynı zamanda James Bond ve onun kullandığı teçhizatı hazırlayan “Q”nun iletişiminin çok daha komik versiyonu olduğu söyleniyor.

Fox filmi Mart 2019’dan Eylül 2019 tarihine erteledi fakat bu ertelemenin filmin kötü olması ya da beğenilmeme gibi bir durumdan olmadığı, takvimde uygun bir tarih seçmeye çalıştıkları için olduğu belirtiliyor..

Filmden oldukça fazla karakter tanıtım fotoğrafları yayınlandı. Fragmanı ve tanıtım karelerini buraya bırakıyorum.