Warner Bros., Pitch Perfect filminden tanıdığımız Rebel Wilson’ın yeni filmi Isn’t It Romantic’ten yeni fragman yayınladı!

13 yaş üstü yaş sınırlamasına tabi tutulan film romantik komedi türünde olacak ve vizyona 14 Şubat Sevgililer Günü’nde girecek ve filmi Todd Strauss-Schulson yönetecek. Oyuncu kadrosunda ise Rebel Wilson’a The Hunger Games filmlerinden tanıdığımız Liam Hemsworth, Mike and Dave Need Wedding Dates adlı komedi filminden Adam Devine ve Bollywood yıldızı Priyanka Chopra eşlik ediyor. Filmin çok büyük bir kısmının çekimleri ise NYC (New York City) ‘de gerçekleşmiş.

Bu yılın başlarında Netflix, Zoey Deutch ve Glen Powell’ın başrolünü paylaştığı göz alıcı bir romantik komedi olan Set It Up’la büyük bir beğeni almıştı. Isn’t It Romantic ile birlikte, Warner Bros. aynı konsepti daha belirgin ve hırslı bir şekilde kullandığı gözle görülüyor. Fragmanda gördüğümüz üzere filmin daha çok abartılı dans sekansları için yatırım yaptığı görünüyor. Strauss-Schulson, daha önce yönettiği The Final Girls filminde ortalama üstü yorumlar almıştı. Unutmayın, film Sevgililer Günü’nde vizyonda olacak. Siz gelecek olan romantik komedi filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikrinizi bizimle paylaşın!