Yönetmen Ron Howard, bir başka Star Wars filmini yönetmeye sıcak baktığını açıkladı.

Hatırlarsanız Solo: A Star Wars Story”nin eski yönetmenleri Phil Lord ve Christopher Miller ikilisi “yaratıcı farklılıklar” adı altında görevlerinden kovulmuşlardı.

Solo, Disney’in planladığı gibi iyi gitmese bile şu an hala geliştirilmekte olan bir sürü Star Wars projesi mevcut. J.J. Abrams’ın şu an çektiği Episode IX, Rian Johnson’ın çekmek için hazırlandığı yeni bir üçleme ve (maalesef) David Benioff ve D.B. Weiss’in elinde olan bir başka üçleme yolda..

Yaptığı açıklamada Han Solo filminin aldığı zayıf reaksiyonun pek umrunda olmadığını, kendi yaptığı işi beğendiğini ve Disney eline başka bir Star Wars filmi verirse zevkle çekeceğini ekleyen Howard, Harika bir deneyim yaşadım, yaptığınız iş tamamen hikayeye göre değişiyor, her şey hikayeye bağlı derken kızı Bryce Dallas Howard’ın da gelmekte olan dizisi The Mandalorian için ise kızının harika bir deneyim yaşadığını ve onun sayesinde kendisinin de bu deneyimi tekrar tattığını ve bundan çok mutlu olduğunu aynı zamanda da onunla gurur duyduğunu ekledi.

Solo: A Star Wars Story’i izleyenler, ne düşünüyorsunuz? Ron Howard’ın eline başka bir fırsat geçmeli mi? Fikirlerinizi bizimle paylaşın!