Illumination Entertainment, ilk filmli 2016 yılında çıkan ve Dünya çapında yaklaşık 368 milyon dolar kazanan The Secret Life of Pets’in ikinci filminden tanıtım fragman yayınladı!

Max, Duke, Snowball ve çetenin geri kalanı ikinci film ile geri dönüyor! The Secret Life of Pets 2’nin aslında çıkış tarihi 2018 yılı olarak planlanıyordu fakat Universal (Illumination) filmin çıkış tarihini 2019’a çekti. Aynı zamanda 2020 yılında Sing 2 ile birlikte Minions 2 filmi bizleri bekliyor olacak.

Louis C.K.’in geçen sene ortaya çıkan cinsel taciz skandalı nedeniyle rolü bırakması ve Max karakterini Patton Oswalt’ın seslendireceğinin açıklaması film içinde değişikliklerin en önemlisi olarak duruyor. İlk filmden Eric Stonestreet, Kevin Hart, Lake Bell, Dana Carvey, Jenny Slate, Albert Brooks, ve Hannibal Buress ise karakterlerine ikinci filmde tekrar hayat verecekler. İkinci filme yeni eklenen isimlerden ilki Tiffany Haddish (Aynı zamanda The Lego Movie 2: Second Part yıldızı) ve ikincisi ise bomba bir isim olan Harrison Ford! Ford, kariyerinde ilk defa bir animasyon filminde rol alıyor.

Illumination, tanıtım fragmanını bu haftasonu vizyona girecek olan The Grinch filminin reklam kısmında göstermeyi düşünüyor. The Secret Life of Pets 2, 7 Haziran 2019’da vizyona girecek. Huzurlarınıza tanıtım fragmanını bırakıyorum.