Netflix, Pacific Rim ve Altered Carbon evranlerini yeni duyurduğu anime projeleriyle genişletiyor!

İnternet üzerinden yayın yapma sisteminin dev ismi yüzlerce orijinal televizyon şovuna ve filmine ev sahipliği yapmasına rağmen hala kendi yayın servisini geliştirme açısından yollar arıyor.

125 milyondan fazla abonesi olan Netflix, bir sürü eğlence türüne ev sahipliği yapıyor. Süper kahraman, korku/gerilim, dram ve belgesel türlerini bir yana koyarsak, çıkardıkları filmlerle de oldukça ses getiriyorlar. Şirket şimdi gözünü Asya’ya dikmiş durumda ve buradaki satışlarını yükseltme çabasında. Şu ana kadar Devilman Crybaby, Aggretsuko ve B: The Beginning gibi orijinal animelerini kütüphaneye ekledi ancak şimdi bu köşeyi birkaç yeni şov ile büyütmeyi planladıklarını duyurdular.

Edindiğimiz bilgilere göre Netflix Pacific Rim için bir anime dizisi planlarken, dizisini bizlere sunduğu Altered Carbon için ise anime filmi projelerinin olduğunu vurguladı. Pacific Rim animesi Craig Kyle (Thor Ragnarok) ve Greg Johnson (X-Men: Evolution) tarafından ele alınacak. Altered Carbon için ise hala yönetmen bulunamamış olmasına rağmen filmin yazarlığını çok sevdiğimiz Cowboy Bebop’ın yazarlarından Dai Sato yapacak.

Netflix’in diğer anime projeleri ise 2018 ve 2019’da yayınlanacak olan Cagaster of an Insect Cage ve Lakeith Stanfield ve Flying Lotus’un seslendirme yapacağı Yasuke olduğu açıklandı.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here