Warner Bros., Dedektif Pikaçu filminin resmi fragmanını yayınladı! Filmi 2016 yılında çekileceğini açıkladıklarında beklentiler pek yüksek değildi fakat fragmanı izledikten sonra fikrinizin değişeceğine eminiz!

Ryan Reynolds’ın muhteşem sesiyle izleyeceğimiz Pikaçu’nun izleyeceğimiz hikayesi ise filmin isminden de anlayacağınız üzere Poke dünyasından bıkmış Pikaçu’nun dedektif olmak istemesi ve atıldığı maceraları ele alacak.

Legendary Pictures, projenin senaryo yazarlarının Gravity Falls’un yaratıcısı olan Alex Hirsch ve Guardians of the Galaxy’nin senaryo yazarı Nicole Perlman ile çalışacaklarını duyurmuştu. (Perlman aynı zamanda yakında bizlerle olacak olan Captain Marvel’ın da yazarı) Filmimizin yönetmenliğini ise Rob Letterman üstleniyor.

Fragmanını çok beğendiğim Dedektif Pikaçu’nun oyuncu kadrosunda ise bir türlü beğenemediğim film, Jurassic World: Fallen Kingdom’da bizlerle olan Justice Smith, Blockers filminde gördüğümüz Kathryn Newton ve Godzilla filminden Ken Watanabe ve Assassination Nation filminde karşımıza çıkan Suki Waterhouse gibi isimler yer alıyor.

Warner Bros. fragman ile birlikte filmin posterini de bizlerle paylaştı.

Filmde Pokemonlarla insanların bir arada yaşadığı “live-action” tarzında bir dünya görmekteyiz. Yani bu Poketopu ile Pokemon avlamaya çalışan insanların artık tarih olduğunun habercisi. Ayrıca filmin CGI’ları da gayet hoş duruyor.

Siz, Pokemon: Dedektif Pikaçu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fragmanı alta koyuyorum. İzledikten sonra düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın!