Netflix’in ilk Türk orjinal dizisi The Protector’dan (Hakan: Muhafız) ilk fragman ve tarih anonsu yayınladı.

Ekim başında büyük söylentilerin ardından ilk tanıtım fragmanını izlediğimiz Çağatay Ulusoy’un başrolünde olduğu The Protector’dan ilk fragmanı sonunda yayınlandı. Pek verdiği hissiyat ile tanıtım fragmanının üstüne çıktığını da söyleyemeyiz. Daha çok klasik bir Türk dizisi gibi hissettirdiği ise kesin.

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izleyeceğiz.

Başrolünü Çağatay Ulusoy’un üstlendiği fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda, ünlü oyuncular Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu yer alıyor. The Protector, Türkçe ismiyle Hakan: Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına O3 Medya kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

14 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak diziyi bu fragmanı beğenmesek bile acayip merak ediyoruz. “Biz sadık olanlarız.” cümlesi ve bir kadın, bir yaşlı erkek yardımcı size hangi dizi ve filmleri hatırlatıyor?

 

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti