Suicide Squad filmindeki aldığı kısa sürelik zamanı izleyiciler tarafından neredeyse hiç beğenilmeyen ve Warner Bros.’a gönül koyan Jared Leto sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla “Morbius” filminin çekimlerine başladıklarını duyurdu.

Filmin yönetmen koltuğunda Child 44 ve Life gibi filmlerin yönetmeni Daniel Espinosa oturacak.

Leto, Spider-Man ve Venom filmlerinin “spin-off”u olarak duyurulan filmin tanıtımı için yaptığı paylaşımda ise karakter için sakalını kesiyor.

View this post on Instagram

And so it begins…#MORBIUS ✂️✂️😂😂

A post shared by JARED LETO (@jaredleto) on

İlk olarak The Amazing Spider-Man’in 1971 tarihli sayısında görücüye çıkan Morbius, “hastalığı nedeniyle yaptığı bir genetik araştırma sırasında yarasalardan aldığı örnekleri kendi üzerinde kullanır ve vampire dönüşür.”

Sony’nin Venom’un gişede elde ettiği başarısından (filmden bahsetmiyoum) sonra hızlıca yeşil ışık yaktığı Morbius the Living Vampire, Silver and Black (Silver Sable ve Black Cat’in filmi), Kraven ve Nightwatch gibi gelmekte olan bir sürü “stand alone” filmlerin öncüsü olacak gibi.

Şu an için DC evreninden Marvel’a geçiş yapan Leto’nun gelecek Joker filmleri için hala sözleşmesi bulunuyor ve filmlerde oynaması bekleniyor. Sizin düşünceleriniz neler? Jared Leto Joker olarak devam mı etmeli yoksa şansını Morbius ile denemeli mi? Fikirlerinizi bizimle paylaşın!