LEGO Filmi 2: İkinci Bölüm’den yeni fragman ve posterler yayınlandı! Emmet, Wyldstyle ve LEGO Filmi çetesinin geri kalanı LEGO Filmi 2: İkinci Bölüm fragmanında yeni dünyalar ve karakterlerle karşılaşıyor!

Orijinal LEGO Filmi, 2014’te vizyona çıkmıştı ve çok beğenilmesinin ardından birçok ticari başarılara imza attı. Warner Bros, o zamandan beri küçük olan evrenini daha büyük bir sinematik evrene haline getirdi. Geçen yılçıkan LEGO Batman Filmi (2017) gişede başarılı oldu ve eleştirmenlerden iyi yorumlar aldı, ancak LEGO Ninjago Filmi (2017) eleştirmenler ve izleyiciler tarafından hayal kırıklığına uğradı.

İkinci filmde, LEGO Film’inin yazarlığını ve yönetmenliğini yapan ikili Phil Lord ve Chris Miller tarafından yazılmış orijinal LEGO serüveninin devamı olacak.

Şu ana dek yayınlanan görüntülere dayanarak konuşmak gerekirse, film başta Mad Max olmak üzere yine bir sürü popüler kültür öğesine gönderme yapıyor. Filmin kadrosu ise oldukça dolu ve ekipte Chris Pratt, Elizabeth Banks, Will Arnett, Stephanie Beatriz, Margot Robbie, Alison Brie, Channing Tatum ve Nick Offerman gibi birbirinden iyi oyuncular bulunuyor.

LEGO Filmi 2: İkinci Bölüm Amerika’da 8 Şubat 2019’da vizyona girecek. Ülkemiz için henüz belli bir tarih belirtilmemiş.