Yönetmen Neil Marshall’ın yeniden çektiği Hellboy filminden David Harbour’lu yeni görsel yayınlandı!

İlk iki filmini Guillermo del Toro’nun yönettiği Hellboy serisinin üçüncü filmi için düşündüğü bütçe stüdyoya fazla geldiği için iptal edilmişti ve del Toro projeden ayrılmıştı.

Yeni Hellboy filminde ise farklı olan tek şey filmin bütçesi değil. İlk filmlerde Ron Perlman’ın kıpkırmızı Hellboy’unun yanı sıra David Harbour’un ki orjinal hali olan ve çizgi romanlarında çizerek ona hayat veren Mike Mignola versiyonuna daha çok benziyor. Aynı zamanda filmin yazar ekibinde de olan Mignola, yaptığımız iş +18 olabilir, ürettiğimiz yaratıklar ve konseptler önceki filmdekine göre oldukça vahşi sözünü durmadan tekrarlıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda David Harbour, Milla Jovovich ve Ian McShane gibi önemli insanlar yer alıyor.

İşte filmden paylaşılan görselimiz:

Marshall’ın yönetmen olarak yaptığı önceki çalışmasına dayanarak, kesinlikle sert bir Hellboy “reboot”u  sunma sözünü yerine getireceğinden şüphe etmeme gibi bir sorun yok gibi. Marshall son yıllarda ise filmden çok televizyon dünyasında çalışmaktaydı. Game of Thrones, Black Sails ve Westworld gibi izlenme sayıları oldukça yüksek dizilerde bölümden bölüme kısa yönetmenlikler yaptı.

Hellboy’un paylaşılan görselinde Harbour’ın canlandırdığı karakterin göğüs ve yüzündeki savaş izlerinin varlığı çıkacak olan filmin daha karanlık ve korkutucu olacağının bir mesajını bizlere iletiyor.

1 YORUM