Sonbaharı dört gözle bekleyen herkes, Eylül ayı gelince nihayet rahat bir soluk almıştır. Kışından da , yazından da şikayet ettiğimiz memlekette bahar mevsimlerinde uzlaşırken, sosyal medya da, “nihayet sonbahar” temalı mesajlardan geçilmiyor. Eylül gelince, sonbahar temalı konuşmaları sollayamasa da, en çok konuşulan gündemlerden biri de Eylül konserleri. Ağustos’un bittiği yerde konserler başlıyor. Her şarkısını ayrı sevdiğimiz, tek tek bağrımıza bastığımız Kesmeşeker de bu eylül bizimle. Bizden Adalılara, İstanbullulara ve Ankaralılara müjde! 

Taner Özgür’ün düzenlediği ‘Paradise Sessions 7’de, Kırbinsinek, ve BEK’ten sonra Cenk Taner sahne alacak. Burgazada’da yapılacak etkinlik “Büyük dev sahne, ses sistemi, ışık oyunları yok, 50’lerin sonu ve 60’lardaki gibi sade, saldırgan olmayan bir sound ve yaşanan anın keyfinden başka bir şey yok, VIP falan yok ayrımcılık yok, kardeşçe ve dostça bir etkinlik…” diye anlatılırken, içimize doğuyor bir heyecan, gitmesek olmaz! Etkinlik bu cumartesi yani 13 Eylül’de gerçekleşecek. Ayrıntılar ise afişte…

13092014_burgazada

13 Eylül’de Cenk Taner’i dinledik dinledik , doyamadık diyeceğiz biliyoruz. Ama üzülmeye mahal yok. Çünkü, Kesmeşeker, Burgazada’da söylenen her şarkının daha dumanı tüterken,18 Eylül akşamı bu sefer de Hard Rock Cafe sahnesinde olacak. Üstelik konser giriş ücreti yok!

03092014_ct_hardrock

Ve son olarak Ankaralılara müjde! Kesmeşeker 20 Eylül Cumartesi günü saat 21:00’de, Ankara’nın sevilen ve güzel konserleriyle tanınan barlarından Kafka’da olacak. Ne demiştik, Eylül ayı Kesmeşker ayı olacak!

20092014_kafka_ankara (1)