17 yıl önce ne yaptığını hatırlayan var mı? Görünen o ki Sony, kendisine $125 milyon kazandıran “Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum” (I Know What You Did Last Summer) filmini yeniden çekmeye hazırlanıyor.

Deadline’ın haberine göre Sony, Lois Duncan’ın romanından uyarlanan filmi yeniden yapmak için Mike Flanagan ve Jeff Howard ile anlaştı. Sony, filmin 2016 yılına yetişmesini planlıyor.

17 yıl önce “film” diyemeyen okuyucularımız için özetlemek gerekirse “Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum” filmi dört gencin yanlışlıkla bir yayaya arabayla çarpması ve öldürmesinin üzerinden bir yıl geçmesiyle kendilerine ulaşan ” Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum” notlarıyla başlıyor. Ardından klasik korku filmi döngüsü ile “gizemli” biri tarafından avlanıyorlar.

Orjinalinde Jennifer Love Hewitt, Sarah Michelle Gellar, Ryan Philippe ve Freddie Prinze Jr.’ın en kötü performanslarıyla yer aldığı filmin yenisinde Jennifer Love Hewitt oynadığı takdirde sinemada izlemeye söz veriyoruz (:

90’lar kokusunu hissetmek için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.