En son ne zaman Incubus’un albüm çıkardığını hatırlıyor musunuz? Sizin için tahminen 8 yıl, gerçekte ise 3 yıl oldu. Grup şimdi yeni albümüne hazırlanıyor.

Incubus’un gitaristi Mike Einziger, Instagram’da Incubus’un yeni albüm kaydında olduğunu gösteren bir video yayınladı. Vokal Brandon Boyd’un solo albümünden sonra 2011 yılında  çıkardıkları “If Not Now, When” albümü ile beklentileri karşılamayan grup uzun süredir solo projelerle karşımıza çıkıyordu. Brandon bir kaç ay önce “Herkes kendi solo projeleri üzerinde çalışıyor ama yavaş yavaş dikkatimizi Incubus üzerinde toparlamaya başladık. Uzun süredir beraber olmadığımız için çok heycanıyız. Mutlaka harika şeyler ortaya çıkacaktır.” demişti.

Instagram’da yayınlanan videonun altında “Our first day of tracking” (Kayıtta ilk günümüz) yazılmış ve #incubusnewalbum hastagi ile paylaşılmış. Videoda baterist Jose Pasillas’ın bir gitar tıngırtısı üzerine çaldığı gözüküyor.

 

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.