Roxy Müzik Günleri’nde grubu Bagdat Avenue ile birinci olarak dikkat çeken Elif Çağlar; ikinci solo albümü için sizden destek bekliyor.

Türkiye’de bir kadın caz vokalistinin tüm söz, müzik ve aranjmanlarını yazdığı ilk İngilizce albümü “M-U-S-I-C”i 2011 yılında yayınlayan Elif Çağlar’ı Türk caz severler neredeyse her caz etkinliğinde yer almasıyla hatırlayabileceklerdir. Şimdi bu müstesna insan ikinci albümü için sizden destek bekliyor.

“Merhaba!
Albümüm çıkalı 3 sene oldu ve yenisini çıkarmak için uzun süredir sabırsızlanıyorum. Şarkıların hepsi hazır, kaydedilmeyi bekliyor.
Popüler akımların dışında kalan müzisyenler için şartların çok zor olduğu bilindik bir gerçek. Hele bir de bestelerinizi ana dilinizde yapıp söylemiyorsanız, aşmanız gereken yeni bir engel daha çıkıyor karşınıza. Müzikte böylesi sınırlara inanmadığıma ve müziği bırakmak gibi bir seçeneğim de olmadığına göre, ihtiyacım olan tek şey açık görüşlü müzik severlerin desteği.

Bağış yaptığınız veya kampanyamın duyurulmasına katkıda bulunduğunuz için şimdiden çok teşekkür ederim!
Sevgiyle, barışla.”

Notu ile başlayan kampanya sayfası kampanya parasının nereye harcanacağına dair bilgi ve Elif Çağlar’ın ödüllü müzik videosu “Circus Love”ı içeriyor. Albümüne destek olmanız karşılığında evinizde özel bir konserden, caz vokal dersine kadar bir çok avantajın sahibi olabilirsiniz. Sizde Elif Çağlar’ın albümüne destek vermek için INDIEGOGO sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.