Fitbit bugün 3 yeni giyilebilir fitness ürünü Charge, Charge HR ve Surge modellerini sundu. Charge bugün itibariyle satışta olacak, Charge HR ve Surge modelleri ise 2015 başında piyasaya çıkacak.

Charge ve Charge HR modelleri Fitbit’in daha önce piyasaya çıkardığı Fitbit Force ürünüyle benzer bir tasarıma sahip. Tabii hepsi yeni kayışlar ve desenler içeriyor, OLED ekranıyla da size zamanı, saati ve istatistiklerinizi gösteriyor. The Charge HR daha çok sporu profesyonel olarak yapanlara yönelik hazırlandığından kalp ritminizi de ölçüyor. Charge, tek şarjla 7 gün dayanırken, Charge HR 5 güne kadar sizinle olabilir.

Şovun kahramanı ise Surge modeli. Charge ve Charge HR’ın tüm özelliklerine sahip Surge, aynı zamanda dahili GPS’i, mesajlarınızı ve aramalarınızı gösteren dokunmatik LCD ekranı ile geliyor. 8 sensörün bulunduğu cihazın pil ömrü 7 gün olacak.

$129’lık Charge, Fitbit’in sitesinden bugün alınabiliyor. 2015’in başında piyasaya çıkacak Charge HR $149 ve Surge $249 olacak.

Aşağıda sırasıyla Surge, Charge ve Charge HR’ın tanıtım videolarını izleyebilirsiniz.Sizce Fitbit’in akılı saati Android ve iOS tabanlı saatler ile yarışabilir mi?

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.