Jawbone şu ana kadar yaptığı en gelişmiş fitness cihazı ile karşımızda. Daha sağlıklı bir yaşam için günlük hareketlerinizi takip eden ve bunu yemek alışkanlıklarınızla birleştirip size koçluk yapan UP platformunun yeni üyeleri açıklandı. Tabii bunu tam da size UP24’ün incelemesini yaparken açıklamaları tam bir terbiyesizlik (:

UP3, Jawbone’dan alınan bilgilere göre UP24’ten daha ince, daha rahat, ısı ve kalp atışı ölçerle daha da bilgili olacak. Kalp atışından susuzluk miktarına kadar vücudunuzla ilgili her türlü bilgiyi toplayacak olan cihaz Jawbone’un Smart Coach (Akıllı Koç) uygulaması ile size tavsiyeler verecek.

$179’lık giyilebilir fitness cihaz daha iyi bir tasarım ve kullanılabilirlik için Yves Behar tarafından tasarlanmış. UP ürünleri Google Fit, Microsoft Health, Apple Healthkit ve Pebble ile de uyumlu. Daha önce sadece suya dayanıklılık iddaasında olan UP, UP3 ile birlikte 10m’ye kadar dayanıklılığı ile yüzme bilgilerinizi de toplamaya hazırlanıyor.

Siyah versiyonu önümüzdeki aylarda piyasayac çıkacak, diğer renklerini ise önümüzdeki yılın başında bulabileceksiniz.

UP_MOVE_Family_01A.R2.1.B_RGB_FULL_JPG-2040.0

Jawbone, UP3’ün yanısıra UPmove adında $49.99’lık giriş seviyesi bir cihaz daha açıkladı. Cihaz sadece adım ölçer ve saat özelliği taşıyor. Toplayacağı bilgiler harika olmasa da UP ekosistemine bilgilerinizi girerek akıllı koçtan yaralanabileceksiniz.

KafeinSiz'in yaratıcısı, arayüz tasarımı gurusu, sosyal medya tansiyon aleti, atar ustası, müzik aşığı, sinema arşivi... Bu tanımlara bakacak olursak megaloman.