Night at the Museum (Müzede Bir Gece) serisinin üçüncü ve son filmi 19 Aralık’ta vizyonda olacak. Robin Williams’ı görebileceğiniz son filme dair bir fragman yayınlandı.

İlk iki filmdeki neredeyse herşeyi üçüncü filme de taşıyan seride Ben Stiller, müzenin “canlılığını” kaybetme tehlikesi üzerine eski güvenlik görevlisi olarak yine günü geceyi kurtarmaya geliyor.

Canlılığı nasıl koruyacağına dair İngiltere’ye bilgi almaya giden Larry (Ben Stiller), Tilly (Rebel Wilson), Sir Lancelot (Dan Stevens) ve güçlü mumya (Ben Kingsley) ile maceraya devam ediyor.

Daha önceki “Night at the Museum” filmlerinde olduğu gibi kötü bir mizah ve ucuz espriler içeren film yine de eğlence vaad ediyor. Üstelik geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz sinema dünyasının büyük üstadı Robin Williams’ın da son filmini sinemada izlemek ve veda etmek güzel bir dokunuş olacaktır.

19 Aralık’ta vizyona girecek “Night at the Museum: Secret of the Tomb” kadrosunda Owen Wilson, Steve Coogan, Ricky Gervais ve Maymun Crystal’ı da barındırıyor.

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti