James Franco ve Seth Rogen, Discovery Channel’ın ilginç şovu “Naked and Afraid” (Çıplak ve Korkmuş) için çırılçıplak kamera karşısına geçti.

Normalde bir kadın ve bir erkeğin çırılçıplak doğaya salınmasıyla ve genelde erkeklerin soğuk hava nedeniyle bu kadar küçük demesiyle başlayan şovun 7 aralık cuma günü yayınlanacak bölümünde James Franco ve Seth Rogen doğaya karışıyor.

Rogen ve Franco yeni filmleri “The Interview” un tanıtımları kapsamında katıldıkları Naked and Afraid şovunda karşılarında bir kadın değil de birbirlerini bulmanın hayal kırıklığını yaşıyor. Seth Rogen’ın ise James Franco’nun kılsız halinin kadından sonraki en iyi şey olması nedeniyle hoşnut olduğu gözden kaçmıyor.

İkilinin yeni fimleri The Interview, Kuzey Kore’nin diktatör lideri Kim Jong-un’u öldürme konusuyla büyük ilgi ve tepki çekmişti. Tepki sadece diktatör ve sevdalılarından gelse bile Birleşmiş Milletler çatısı altında bile tartışılmış, Kuzey Kore’nin bu filmin yayınlanmasının Amerika’nın savaş ilanı olduğu açıklaması herkesi güldürmüştü. Film noel zamanı vizyonda olacak.

James Franco ve Seth Rogen’in sürekli beraber ve çıplak olması sizi de rahatsız etmeye başlamadı mı?

Uzatmalı iletişim öğrencisi, yumoş ayısı fetişisti