Gizlilik Anlayışımız

KafeinSiz.Com internet sitesini kullanırken hakkınızda edindiğimiz kişisel bilgilere yönelik gizlilik anlayışımız aşağıdaki gibidir.

Sitemizde bulunan bazı içeriklere ulaşmak, yararlanmak için isim, email adresi vb bilgiler istenebilir. Eposta aboneliği, yarışmalar, uyarı mesajları, yorumlar bu hizmetlerden bazılarıdır.

Kafeinsiz.Com’da kişisel bilgilerinizi ilettiğinizde bu verileri güvenli olarak saklamamız, aksi belirtilmedikçe sadece sitemizi geliştirmek için kullanacağımızı garanti ediyoruz. Yasal bir nedenden ötürü bilgilerinizi açıklamamız gerektiğinde ya da mecbur kaldığımızda fikir özgürlüğü kapsamına girmeyen içerikleri yetkililer ile paylaşmak zorunda kalabiliriz. Fikir özgürlüğü kapsamındaki tüm içerikleriniz Altı Sekiz Güzel Sanatlar Pro. LTD. ŞTİ. avukat/avukatları tarafından korunacağını garanti ediyoruz.

KafeinSiz.Com’un yorum altyapısı Facebook tarafından sağlanmakta olup, bilgileriniz bizimle paylaşılmamaktadır. Dolayısı Facebook tarafından kişisel bilgilerinizin ihlal edilmesi, yorumlarınız aleyhinize kullanılması gibi konularda KafeinSiz.Com sorumlu tutulamaz. Düzenli olarak kontrol ettiğimiz yorum sisteminde gözümüzden kaçan uygunsuz içeriklerden de KafeinSiz.Com sorumlu tutulamaz. İhbar ettiğiniz taktirde içerik yayından kaldırılacaktır.

Eposta abonelik sistemimiz dahilindeki tüm adresler internetten bağımsız bir veri tabanında tutulmakta ve hiçbir şekilde analiz edilmemekte, 3. Şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Eposta abonelik sistemimize dahil olan kullanıcılar haftada bir adet eposta almayı kabul etmektedirler. Gelen epostalarda üyelikten nasıl ayrılabileceğiniz açıkça belirtilmiştir.

Dahili olduğumuz reklam ağı sistemlerinden gelen otomatik reklam içeriklerine müdahale etmemiz sizin şikayetiniz olmadıkça mümkün değildir. Dolayısıyla uygunsuz bir reklama rastladığınızda lütfen iletişim sayfamızda bulunan ilgili eposta adreslerine mail atarak veya iletişim formumuzu kullanarak bizi bilgilendirin. KafeinSiz.Com reklam ağları üzerinden gelen reklamlar nedeniyle sorumlu tutulamaz.

KafeinSiz.Com size uygunsuz, yanıltıcı veya sahte içerik sunmamayı garanti eder. Sitemiz üzerinde içerik paylaşan tüm yazarlar Avrupa İnsan Hakları bildirgesiyle çelişmeyen Türkiye Anayasası hükümlerini kabul etmiş sayılırlar. Uygunsuz içerik tespit edildiğinde yazaların sistem dışında bırakılmaları, yazılarının yayından kaldırılması, bilgilerinin yetkililer ile paylaşılması durumları oluşabilir.

KafeinSiz.Com’un size sağladığı hizmetleri kötüye kullanmanız, taciz niteliği taşıyan, ırkçılık içeren veya uygunsuz içerikler göndermeniz durumunda KafeinSiz.Com önceden rızanızı almadan içerik sağlayıcınız, okulunuz, işverininiz veya devlet yetkilileri ile bilgilerinizi paylaşabilir, gerekli aksiyonu alabilir.

Yaşınız 18 veya altındaysa, KafeinSiz.Com web sitesine bilgilerinizi iletmeden önce lütfen ebeveyn veya velinizden izin alınız. Tüm KafeinSiz.Com kullanıcılarının bu izni aldığı varsayılmaktadır.