Çizgi roman evreninde sürekli yeni şeyler arayıp, değişiklikler yapan Marvel'ın yeni rotası belli oldu! Karakter olarak Namor ve ekip olarak Guardians of the Galaxy'den yeni haberler var.
HBO'nun onayladığı ve yapımı devam eden dizinin yaratıcısı Damon Lindelof'un Watchmen'i bizleri yeni bir görsel ile titretti.
Sizin için DC Genişletilmiş Evreni'ne katılmasını beklediğimiz 10 karakteri listeledik.
Avengers Infinity War'un devam niteliğinde olacak ve ismi hala duyurulmamış Avengers 4 filminden yeni bir kaç teori haberi var. Spoiler olabilir!
Netflix sürpriz bir hareketle Marvel's Iron Fist'i ilk iki sezonun ardından iptal etti! Üstelik bunu 2. sezon çıktıktan hemen 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdi.
Jason Mamoa'nın şimdi de solo filminde karşıma çıkacağı Aquaman'den upuzun bir fragman yayınlandı.
Miles Morales, Peter Parker, Spider-Gwen/Ghost-Spider, Spider-Ham, Spider-Noir'i bir arada göreceğimiz, stilize animasyon filmi SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE'den yeni bir fragman geldi. 
FOX'un belki de Marvel'dan bağımsız olarak yapacağı son X-Men filmi Dark Phoenix'ten ilk fragman yayınlandı. Ne düşünüyorsunuz?
Disney'in, 21st Century Fox'u satın almasına az bir süre kalmışken, Disney CEO'su Bob Iger, X-Men serisinin Marvel sinema dünyasına katılması üzerine konuştu.
Netflix her gün kendi dijital platformu için içerik çıkarmaya devam ederken, Kendi adı altında yeni bir marka çıkarmaya hazırlanıyor ve bu marka da The Defenders'ın sonraki sezonunu riske atabilir.
Avengers: Infinity War sırasında ortalıkta gözükmeyen ve filmin promosyonlarında bulunmayan Hawkeye karakterinin aktörü Jeremy Renner kendi instagram hesabından çekim sonrası bir fotoğraf paylaştı.
Dijital platform yarışına katılan Disney, özel içerik olarak Loki ve Scarlet Witch dizileri hazırlıyor!

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!