Jeremy Renner, Hawkeye olarak yeniden Avengers 4'te karşımıza çıkacak. Renner, Instagram hesabındaki paylaşımıyla bunu bizzat kendisi doğruladı.
James Wan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerde Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe ve Nicole Kidman gibi oyuncuların yer aldığı DC'nin yeni bombası Aquaman'in Comic-Con resmi fragmanı yayınlandı.
Yönetmenliğini David F. Sandberg'ün üstlendiği Zachary Levi'li Shazam!'ın merakla beklenen Comic-Con tanıtım fragmanı yayınlandı! 
San Diego Comic-Con International 2018 sonunda geldi çattı. Takip etmenizi kolaylaştırmak amacıyla tüm fragmanları, fotoğrafları ve haberleri bu başlık altında topluyoruz.
James Gunn, geçmişte attığı bazı rahatsız edici tweetlerinden dolayı Guardians of the Galaxy 3'ten kovuldu!
DC Rebirth çizgi romanında sadece bir sayfada karşımıza çıkan 3 Joker'e dair ayrı bir çizgi roman çıkacak. Detayları öykünün yazarı Geoff Johns duyurdu. 
Michael Mando, Instagram hesabında yaptığı paylaşımla Spider-Man: Far From Home'da kötü adamlardan birinin Scorpion olduğuna işaret etti. 
Sony, önümüzdeki yıl izleme şansına erişebileceğimiz yapımlarının vizyon takvimi üzerinde bazı değişiklikler yaptı. 
Mark Millar'ın Millarworld dünyası kapsamında Netflix'e yapacağı yapımlar belli oldu.
The CW kanalı, Arrowverse evrenini genişletmeye devam ediyor. Flash, Supergirl ve Legends of Tommorow'dan sonra şimdi de Batwoman'ın dizisi geliyor!
Moon, Warcraft ve Source Code gibi filmlerin yönetmeni Duncan Jones, Rogue Trooper'ın çizgi roman uyarlaması filmini yönetecğini duyurdu. 
Yayınlanan son fragmandan sonra kafa karışıklığı yaratan ve hayranları ikiye bölen Venom'un 2 adet yeni görseli duyuruldu.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!