Çizgi Roman

Henüz ilk prodüksiyon aşamasındaki Wonder Woman ikinci filminde göreceğimiz Cheetah'ı canlandıracak olan isim belli oldu bile, Kristen Wiig!
Shazam! setinden, kostümden ve diğer ayrıntılardan haberdar olmamızı sağlayan sızıntılara bir yenisi daha eklendi.
Marvel ve Netflix ortak yapımı, Luke Cage'den ikinci sezon tarihi ve ilk tanıtım fragmanı geldi.
İlk sezonunda kafa karıştırıcılığıyla, sürekli sorduğumuz sorularla kendisine hayran olduğumuz Legion'dan nihayet ikinci sezon fragmanı geldi!
Bir süre iptal bile edilebileceği konuşulan The Flash filminin, uzun bir geliştirme aşaması ve türlü aksaklıklar sonunda yönetmenleri belli oldu.
Baş karakter Carol Denver rolünde Brie Larson'ı göreceğimiz Captain Marvel filmine dair bilgiler filmin senaristi Geneva Roberts-Dworet tarafından paylaşıldı.
1994 yılında Jason O'Barr'ın aynı adlı çizgi romanından Alex Proyas tarafından uyarlanan The Crow, bu sene yeniden çekiliyor.
İlk tanıtımı aylar önce yayınlayıp sessizliğe gömülen Marvel's Cloak & Dagger'dan sonunda yeni bir fragman geldi.
Şu aralar sekizinci sezonu devam eden AMC kanalı dizisi The Walking Dead bütün sezonların en düşük reytinglerini alıyor.
20th Century Fox, Disney ile birleşmesine rağmen hala kendi film çizelgesini bozmadı ve bu sene içerisinde üç yeni film hazırlığına giriyor.
Funko'dan Avengers: Infinity War filminden önce oyuncakları gelmeye devam ediyor. Bu sefer Thanos ve Black Order oyuncakları tanıtıldı.
Fx kanalında yayınlanan, ilk sezonuyla büyük bir ilgi toplayan Legion ikinci sezonundan iki adet tanıtım fragmanı yayınlandı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Jeremy Renner Neyin Peşinde? TAG’den Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Kadrosunda Jeremy Renner ile meşhur tag oyununu fazla abartan arkadaşların hikayesini anlatan Tag'den ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

George R.R. Martin Kitapları Televizyona Geri Dönüyor, NIGHTFLYERS’dan İlk Bakış Fragmanı...

Syfy uzayda geçecek olan korku temalı yeni dizisi Nightflyers'dan, diziye ilk bakış temalı bir fragman yayınladı.