FOX'un belki de Marvel'dan bağımsız olarak yapacağı son X-Men filmi Dark Phoenix'ten ilk fragman yayınlandı. Ne düşünüyorsunuz?
Disney'in, 21st Century Fox'u satın almasına az bir süre kalmışken, Disney CEO'su Bob Iger, X-Men serisinin Marvel sinema dünyasına katılması üzerine konuştu.
Netflix her gün kendi dijital platformu için içerik çıkarmaya devam ederken, Kendi adı altında yeni bir marka çıkarmaya hazırlanıyor ve bu marka da The Defenders'ın sonraki sezonunu riske atabilir.
Avengers: Infinity War sırasında ortalıkta gözükmeyen ve filmin promosyonlarında bulunmayan Hawkeye karakterinin aktörü Jeremy Renner kendi instagram hesabından çekim sonrası bir fotoğraf paylaştı.
Dijital platform yarışına katılan Disney, özel içerik olarak Loki ve Scarlet Witch dizileri hazırlıyor!
Bu sene Şubat ayında vizyona giren ve bir çok rekor kıran Black Panter filminin ana kötüsü Killmonger'ın artık kendisine ait bir çizgi roman serisi var.
Todd Phillips'in düşük bütçeli yeni Joker filminde olan Joaquin Phoenix'i Arthur Fleck yani Joker olarak gördüğümüz ilk fotoğraf yayımlandı.
Marvel Sinema Evreni'nin en güçlü kahramanı, Carol Danvers yani CAPTAIN MARVEL'a merhaba deyin. Merakla beklenen Captain Marvel filminden ilk fragman geldi!
DC'nin Suicide Squad, Batman v Superman ve Justice League filmlerinin başarısızlığı sonrası bir başka takım filmi olacak olan Birds of Prey filminin kötü adamı belli oldu.
Donald ve Stephen Glover’ın beraber yazdığı ve ilk duyurulduğunda baya ses getiren DeadPool Animasyon Serisinin iptalinin asıl nedeni belli oldu. Her şeyin sorumlusu peki kim?
Sony Pictures, Venom'un ikinci fragmanını yayınladı.
21st Century Fox'un hissedarları Disney'in 71.3 milyar dolarlık teklifini oy çoğunluğuyla kabul ettiler!

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Stephen King Uyarlaması PET SEMATARY’den İlk Fragman Geldi

Merakla beklenen Stephen King uyarlaması Pet Sematary'den ilk fragman Paramount Pictures tarafından yayınlandı.

Peter Jackson’ın THEY SHALL NOT GROW OLD Belgeselinden Fragman Geldi

Oscar ödüllü Peter Jackson'ın Birinci Dünya Savaşı'nı konu alan belgeseli They Shall Not Grow Old filminden yeni fragman yayınlandı.