İlk sezonu ile büyük bir ilgi ve beğeni toplayan American Gods dizisinin ikinci sezonundan ilk fragman ve poster yayınlandı.
DC'nin kendi dijital platformu için hazırladığı Harley Quinn animasyon serisinden ilk video geldi!
3.sezonu yayınlanacak olan Netflix dizisi Daredevil'dan yeni bir fragman geldi, haydi gerçek yüzünü göster Matt Murdock!
Netflix tarafından çekilen ve Riverdale dizisinin yapımcıları tarafından yapılan THE CHILLING ADVENTURES OF SABRINA dizisinden ilk fragman yayınlandı.
Netflix bugün, ilk Türk orjinal dizisi The Protector'dan (Hakan: Muhafız) tanıtım fragmanını sonunda yayınladı.
John Carpenter'ın gelecek filmi "Halloween" için heyecanlı olan hayranlar, belki bir yeni haber ile heyecanlarını iki katlayacak olabilirler. 
Bartu Küçükçağlayan'ın kendi hayatından yola çıkarak senaryosunu kaleme aldığı hemde başrolünde olduğu BluTv özel yapımı Bartu Ben dizisinden ilk tanıtım videosu geldi.
Netflix tarafından yayınlanan ve yapımcılığı ile kendi karakterlerini seslendiren Nick Kroll ve Andrew Goldberg'ın Big Mouth serisi yeni sezonu ile daha fazla canavarlarla geri dönüyor!
1959 yılında televizyonlarda yerini almış ve adını duyurmuş kült televizyon serisi The Twilight Zone geri dönüyor!
3.sezonu yayınlanacak olan Netflix dizisi Daredevil, yayın tarihini açıklamakla kalmayıp, bunun hakkında kısa bir video paylaştı. 
   Marvel yepyeni bir televizyon dizisine imza atacak. ABC'den gelen haber onaylanınca, heyecanla beklenen dizinin konusu ise daha az odaklanılan kadın süper kahramanlar olacak.
Eğer porselen çay takımlarınız varsa çıkarmaya hazır olun, çünkü 1920'lerin aristokrat ailesi Crawley'ler geri dönüyor.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Stephen King Uyarlaması PET SEMATARY’den İlk Fragman Geldi

Merakla beklenen Stephen King uyarlaması Pet Sematary'den ilk fragman Paramount Pictures tarafından yayınlandı.

Yeni Cin Will Smith’ten Haber Var: ALADDIN Posteri ve Fragmanı Bir...

Will Smith Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Disney'in yeniden çektiği Aladdin'in posterini paylaştı ve ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.