Netflix, İkinci Dünya Savaşı'nın en kanlı ve en dramatik yürüyüşünün gerçek hikayesini anlatacak dizisi The Liberator'u hayata geçiriyor!
Netflix, Devil May Cry'ın anime uyarlamasını yapıyor! Castlevania'nın yapımcısı olan Adi Shankar, çekilecek olan yeni projenin başındaki isim olacak.
Kitapların yazarı Lee Child, başka Jack Reacher filmi izlemeyeceğimizi ama dizisinin yolda olduğunu açıkladı. Bir de Tom Cruise çok kısa dedi.
Netflix'in ilk Türk orjinal dizisi The Protector’dan (Hakan: Muhafız) ilk fragman ve tarih anonsu yayınladı.
Daha önce belirttiğimiz haberimizde Jeremy Irons'ın yeni çekilen Watchmen dizisinin oyuncu kadrosuna katıldığını belirtmiştik. Irons'ın "Ozymandias" Adrian Veidt karakterine hayat vereceği resmi olarak onaylandı.
Disney sonunda yeni yayın yapacağı platformunun ismini bizlerle paylaştı! Disney Plus (Disney+) olarak belirlenen isim Birleşik Devletler'de 2019'un sonuna doğru yayın hayatına başlayacak.
HBO'nun 2004 yılında çektiği ve düşük izlenme sayısı yüzünden iptal ettiği Deadwood'un yine televizyonda yayınlanacağı filmi çekilmeye başladı!
Netflix, Pacific Rim ve Altered Carbon evranlerini yeni duyurduğu anime projeleriyle genişletiyor!
USA Network'ün çektiği, Bourne spinoff'u olan dizi Treadstone başrol oyuncularını buldu!
James DeMonaco’nun yaratıcılığını yaptığı ve USA Network tarafından bizlere sunulan Purge dizisi 2. sezon onayını aldı.
Bir çok beğenilen filmi yapan film yapımcıları Cary Fukunaga ve David Lowery, Joe Dante'nin 1985 yılında çektiği The Explorers filminin televizyon uyarlamasını yazmayı ve yönetmeyi planladıklarını açıkladı.
Breaking Bad'in yaratıcısı Vince Gilligan, dizinin devamını anlatacak bir sinema filmi çekecek!

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!