Netflix'in yeni polis dizisi The Good Cop'tan ilk fragman yayınlandı.
21st Century Fox'un hissedarları Disney'in 71.3 milyar dolarlık teklifini oy çoğunluğuyla kabul ettiler!
Kült bir dizi haline gelmiş Mad Men'in yaratıcısı Matthew Weiner'in yeni Amazon antoloji dizisi The Romanoffs'dan ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.
Amazon'un imzasını taşıyan ve merakla beklenen Lord of the Rings dizisinin senaryo ekibine JD Payne ve Patrick McKay dahil oldu.
Stephen King'in gerçek bir olaydan esinlenerek önce kısa hikaye tadında yazmaya başlayıp, ardından kendisini tutamayarak üç kitaplık bir seri olarak yazdığı Mr. Mercedes yani Bill Hodges Üçlemesi'nin uyarlaması olan ilk kitabı ile aynı adlı dizinin 2.sezonundan yeni bir fragman yayınlandı.
Netflix'in yetişkinlere özel hazırladığı yeni animasyon dizisi Paradise PD'den ilk fragman yayınlandı. 
Coen Biraderler, 2017'nin Ocak ayında Netflix için ''Ballad of Buster Scruggs'' adlı bir dizi yapacaklarını duyurmuştu. Şimdi ise dizinin Venedik Film Festivali'nin programında yer almasıyla filme dönüştürüleceği anlaşıldı.
HBO'nun sevilen yapımlarından Deadwood, beyazperdeye uyarlanmaya hazırlanılıyor. 
FOX'un yayınlandığı günden beri sevilerek izlenen The Orville dizisinin 2. sezonundan ilk fragman geldi.
Philip K. Dick’in romanından uyarlanılarak yazılmış The Man in the High Castle dizisinin 3. sezon tanıtım videosu yayınlandı.
Bize Futurama ile geleceği; Springfield ile günümüzü göstermiş Matt Groening'in şimdi de geçmişe doğru götürdüğü Disenchantment'ın ilk resmi fragmanı Comic-Con'da duyuruldu.
SyFy kanalında yayınlanacak ve aynı adlı çizgi romandan uyarlanan Deadly Class dizisinden yeni bir fragman geldi.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!