Vincent D'Onofrio'dan dün gelen habere göre kendisi dün Daredevil'ın üçüncü sezonundaki çekimlerini tamamlamış oldu.
The CW kanalı yeni sezonu için üç yeni dizi birden tanıtıyor. Bunlar arasından All American ve Charmed'dan ilk bakış fragmanları yayınlandı.
Geçen sene Netflix'in iptal ettiği ardından da sevenlerinin baskısıyla son bir kez daha ekran karşısında olacak Sense8'in final bölümünün fragmanı nihayet yayınlandı.
Amazon'un geçen sene haklarını aldığı Lord of the Rings serisine dair sonunda haberler gelmeye başladı. Dizinin, Aragorn'un gençlik dönemlerine odaklanabileceği açıklandı.
Game of Thrones'la birlikte ünlenen George R.R. Martin'in romanından uyarlanan Nightflyers dizisinden bir tanıtım fragmanı yayınlandı.
Aldığı Oscar sonrası istediği yapımlar üzerine çalışmak için daha çok alan yakalayan Guillermo del Toro, Netflix'le beraber 10 After Midnight adlı bir korku antoloji dizisi çekecek.
1965 yapımı TV dizisinden yeniden uyarlanan Lost in Space için ikinci sezon duyurusu yapıldı.
Yaza doğru yaklaştıkça dizilerden devam ve iptal haberleri geliyor. Son haberi gelenler ise Gotham ve Inhumans oldu.
Galaksinin ve zamanın her köşesinden sevenler bu gece rahat bir uyku uyuyabilir çünkü Rick and Morty yaratıcıları Dan Harmon ve Justin Roiland'ın Instagram üzerinden duyurusunu yaptığı üzere ünlü animasyon dizi geri dönüyor.
Justin Cronin'in 2010 yılında başladığı vampir hikayesinin ilk kitabı The Passage'ın hakları Fox tarafından alındı. Çok satan kitap diziye uyarlanıyor.
İşlerin nereye kadar ileri gidebileceğini görmeye hazır olun, 13 Reasons Why'dan fragman yayınlandı (bir de fragman sonunda ilginç bir detay dikkatimizi çekti).
Netflix, sevilen dizisi Luke Cage'in ikinci sezonundan ilk fragmanı yayınladı. 

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

NETFLIX Orijinal Belgesel Dizisi THE STAIRCASE’den Fragman Geldi

Netflix'in, 2004 yılında yayınlanan bölümleri ve üç yeni bölümüyle birlikte izleyicilere ulaştıracağı The Staircase serisinden fragman yayınlandı.

Joaquin Phoenix ve John C. Reilly’i Kiralık Katiller Olarak İzleyeceğimiz THE...

Annapurna Pictures, Joaquin Phoenix ve John C. Reilly'lı Vahşi Batı filmi The Sisters Brothers'dan ilk fragmanı yayınladı.