Televizyon

HBO sevilen dizisi Westworld'den bolca aksiyon içeren ikinci sezon fragmanını yayınladı.
Medya ve eğlence sektörünün arkasındaki güçlü aileler üzerine bir yapım izlemek isteyenleri buraya alalım çünkü HBO'nun inanılmaz dizisinden bir tanıtım fragmanı yayınlandı.
Dizinin başlamasına tam bir hafta kala FX'ten ikinci sezona ilk bakış videosu yayınlandı. 
FX içerisinde sınırları olmayan bir Deadpool animasyonu projesi çok güzel bir haberdi, fakat ne yazık ki FX ve projenin yapımcıları Donald ve Stephen Glover'dan gelen son açıklamalara göre proje rafa kaldırıldı.
Çocukluğuna dönmek ya da hala eğlendiği seriye geri dönmek isteyenlere güzel bir haberimiz var. Teenage Mutant Ninja Turtles animasyon dizi olarak aramıza geri geliyor.
Biim ve teknolojinin kabusa dönüşebilecek noktalarını hikayeleştirip kendi bünyesinde toplayan sevilen dizi Black Mirror'ın yeni sezonunun çekimlerinin başladığı öğrenildi.
Son zamanlarda gündemi başroller Matt Smith ve Claire Foy'un aldığı ücretler arasındaki büyük farkla meşgul eden The Crown'ın yapımcıları oluşan bu durumdan ötürü oyunculardan özür dilediler.
Syfy uzayda geçecek olan korku temalı yeni dizisi Nightflyers'dan, diziye ilk bakış temalı bir fragman yayınladı.
Freeform, gizemli bir şekilde güçlere sahip olup, bu güçlerin birbirleriyle bağlantılı olduğu iki gencin hikayesini anlatan Cloak & Dagger'dan yeni bir fragman daha yayınladı.
Dün Syfy sürpriz bir şekilde 90'ların sevilen korku-komesi film serisi Leprechaun'un devam filmi Leprechaun Returns'den bir tanıtım fragmanı yayınladı.
Geçtiğimiz aylarda Lord of the Rings serisinin haklarını satın alan Amazon'un çekeceği serinin prodükdiyon ve tanıtım ücretinin 500 milyon doları bulacağı hatta geçeceği konuşuluyor.
6-7 Ekim tarihlerinde Adult Swim'in Downtown Los Angeles'da düzenleyeceği Adult Swim Festival için sahne alacak Run the Jewels, Rick and Morty'li yeni klibini yayınladı. 

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Doğa Senfoniyle Birleşti, NatGeo Wild’dan SYMPHONY FOR OUR WORLD Ortaya Çıktı

NatGeo Wild'dan 1 saat boyunca sadece doğal yaşam ve dinlendirici müzikle harmanlanmış bir belgesel olan Symphony for Our World'den tanıtım videosu ve belgeselin ilk iki dakikası yayınlandı. 

Doctor Strange’in Yardıma İhtiyacı Var! AVENGERS: INFINITY WAR’a Günler Kala Filmden...

Gelmiş geçmiş en büyük süper kahraman filmi Avengers: Infinity War'a artık sayılı günler kala filmden bir TV tanımı daha yayınlandı.