Netflix, Devil May Cry'ın anime uyarlamasını yapıyor! Castlevania'nın yapımcısı olan Adi Shankar, çekilecek olan yeni projenin başındaki isim olacak.
Daha önce belirttiğimiz haberimizde Jeremy Irons'ın yeni çekilen Watchmen dizisinin oyuncu kadrosuna katıldığını belirtmiştik. Irons'ın "Ozymandias" Adrian Veidt karakterine hayat vereceği resmi olarak onaylandı.
Disney sonunda yeni yayın yapacağı platformunun ismini bizlerle paylaştı! Disney Plus (Disney+) olarak belirlenen isim Birleşik Devletler'de 2019'un sonuna doğru yayın hayatına başlayacak.
HBO'nun 2004 yılında çektiği ve düşük izlenme sayısı yüzünden iptal ettiği Deadwood'un yine televizyonda yayınlanacağı filmi çekilmeye başladı!
Netflix, Pacific Rim ve Altered Carbon evranlerini yeni duyurduğu anime projeleriyle genişletiyor!
Breaking Bad'in yaratıcısı Vince Gilligan, dizinin devamını anlatacak bir sinema filmi çekecek!
Dreamworks ve Netflix ortak yapımı She-Ra and the Princesses of Power animasyonundan fragman yayınlandı.
Stranger Things dizisindeki kahramanlarımızdan Will Byers'ın 6 Kasım tarihinde Hawkins'de kaybolması nedeniyle Netflix, bizlerle paylaştığı bir videoda 6 Kasım'ı Stranger Things günü ilan etti!
AMC, The Walking Dead dizisinden ayrılan Andrew Lincoln'ün peşini bırakmıyor. Şimdi de Lincoln'ün başrolünde olduğu üç tane The Walking Dead filmi geliyor!
Marvel Studios'un başkanı Kevin Feige gelecek olan ve MCU TV'de yayınlanacak dizilerin Disney'in yayın servisi altında yayınlanacağının açıklamasını yaparken, diziler hakkında yeni ayrıntılar verdi!
HBO, önceden True Detective için yayınladığı tanıtım fragmanından sonra asıl fragmanı paylaşı!
Sıkı durun, bir başka Stephen King romanı televizyon dizisi olmaya hazırlanıyor!

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!