Aynı isimli ünlü çizgi romandan televizyona uyarlanan Preacher'ın üçüncü sezonunda kahramanların yeni durağı Angelville'ın çizgi romanlarda anlatıldığından farklı olmasının nedenini yapımcısı Seth Rogen açıkladı.
İlk filmi yayınlandığından itibaren, oluşturduğu distopyayı sağlam zeminlere oturtmasıyla dikkat çeken Purge serisinin dizisinden nihayet fragman yayınlandı.
Başrollerinde Josh Brolin ve Danny McBride'ın olduğu aile komedisi The Legacy of a Whitetail Deer Hunter'dan ilk fragman yayınlandı.
Kristen Wiig, Apple'ın ilk komedi dizisinden ayrıldı. Ayrılma sebebi olarak Wiig'in Wonder Woman 1984'teki yoğunluğu sebebiyle takviminin uyuşmadığı gösteriliyor.
Alex Kurtzman, yeni Star Trek dizileri üzerinde çalıştığını söyledi.
2018 MTV Film ve Tv Ödülleri sahiplerini buldu. Tiffany Haddish'in sunduğu ödül töreninde film dalında Black Panther; dizi dalında Stranger Things adından en çok ettiren yapımlar oldu.
Çoğu kişinin ilgi odağında olmasa da belli bir kemik kitleye sahip fantastik çizgi roman uyarlama dizisi Lucifer, 4.sezondan itibaren Netflix platformunda olacak.
San Diego Comic-Con için HBO'dan haber geldi, firma Game of Thrones ve Westworld panelleri düzenlemeyecek.
Yapımcısı Ryan Murphy'nin onayladığı üzere American Horror Story'nin 8. sezonunda Coven ve Murder House sezonlarının birleşimini izleyeceğiz.
George R. R. Martin kendisinin de dahil olacağı, Game of Thrones evreninden hikayelerle karşımıza çıkacak olan yan diziler ve bir türlü bitirmediği son kitabı Winds of Winter hakkında açıklamalarda bulundu.
House of Cards'ın 6.sezonundan yeni görseller paylaşıldı.
FX'in ödüllü ve çok sevilen dizisi Fargo'nun 4.sezonu onaylandı. Ancak çekimlerin en erken 2019 sonbaharında yapılacağı söyleniyor.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Tüyleri Diken Diken Edecek, Yazın Boş Geçmemesini Sağlayacak CASTLE ROCK Dizisinden...

Bu yaz izleyecek dizileriniz bittiyse sakın üzülmeyin çünkü Castle Rock dizinin çıkmasına 15 gün kala, bu dizi hala var diye hatırlatmak amaçlı gerilimi yüksek yeni bir fragman yayınlandı.

Saoirse Ronan ve Margot Robbie’li MARY QUEEN OF SCOTS’dan İlk Fragman...

Focus Features stüdyolarından çıkan 'dönem dramı' Mary Queen of Scots'dan ilk fragman yayınlandı.