Dreamworks ve Netflix ortak yapımı She-Ra and the Princesses of Power animasyonundan fragman yayınlandı.
Stranger Things dizisindeki kahramanlarımızdan Will Byers'ın 6 Kasım tarihinde Hawkins'de kaybolması nedeniyle Netflix, bizlerle paylaştığı bir videoda 6 Kasım'ı Stranger Things günü ilan etti!
AMC, The Walking Dead dizisinden ayrılan Andrew Lincoln'ün peşini bırakmıyor. Şimdi de Lincoln'ün başrolünde olduğu üç tane The Walking Dead filmi geliyor!
Marvel Studios'un başkanı Kevin Feige gelecek olan ve MCU TV'de yayınlanacak dizilerin Disney'in yayın servisi altında yayınlanacağının açıklamasını yaparken, diziler hakkında yeni ayrıntılar verdi!
HBO, önceden True Detective için yayınladığı tanıtım fragmanından sonra asıl fragmanı paylaşı!
Sıkı durun, bir başka Stephen King romanı televizyon dizisi olmaya hazırlanıyor!
Game of Thrones kitaplarının yazarı George R.R. Martin, HBO'nun onayladığı ve gelmekte olan 5 ayrı spin-off dizisinden ilkinin adını duyurdu: The Long Night!
Netflix 6 bölümlük Ottoman Rising adında dizi siparişi verdi! Karga Seven Pictures ve STX Entertainment firmalarının ortaklaşa yapımını üstlendiği dizi belgesel tadında ve drama içerikli olacak.
Legend of Zelda aşıklarına müjde! Aldığımız duyumlara göre sevilen ve büyük bir kitlesi olan oyunun dizisi geliştirme aşamasında. Yapımcısının ise Adi Shankar olacağına dair söylentiler var.
Börü'nün sinema filminden sımsıcak fragman geldi!
Jon Favreau'nun yapımcılığını üstlendiği Star Wars dizisi The Mandalorian'dan yeni haberler var.
Netflix sürpriz bir hareketle Marvel's Iron Fist'i ilk iki sezonun ardından iptal etti! Üstelik bunu 2. sezon çıktıktan hemen 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdi.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Tim Burton’ın DUMBO’sundan Fragman Var: Baba Colin Farrell

Disney, Tim Burton'ın yönetmenliğini üstlendiği Dumbo filminden ilk uzun fragmanı yayınladı.

TOY STORY 4’ten Tanıtım Posteri İle Fragmanlar Yayınlandı!

Hepimizin çok sevdiği Toy Story serisinin 4. filminden iki tane tanıtım fragmanı ve posteri yayınlandı! Fragman içinde Woody, Buzz Lightyear, Jessie, aramıza yeni katılan Forky'i ve ailenin geri kalanını içeriyor.