Yeni kitabı Yap Bi Babalık'ı yayınlayan Can Yılmaz ile Öldüren Sorular yayında! Bakalım Gora'yı mı seçecek? Yahşi Batı'yı mı?Çekiliş: Can Yılmaz'dan adınıza imzalı 3 kitaptan birini kazanmak için Twitter'da bu videoyu #yapbibabalık etiketiyle @kafeinsizcom 'u mentionlayarak paylaşmayı unutmayın!Kazananlar 24...
Korku edebiyatının usta ismi Stephen King ve son yılların en başarılı yapımcılarından JJ Abrams yeni bir dizi için bir araya gelmeye hazırlanıyor.
Harry Potter and The Cursed Child, 2018 İlkbaharında Broadway prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.
Anne Rice‘ın kaleme aldığı The Vampire Chronicles serisi dizi olma hazırlığında. Bir vampir dizisi daha istiyor musunuz?
Yeni Star Wars filmine dair detaylara hakim olmak isteyenlere ilaç gibi gelecek Catalyst: A Rogue One Novel bu haftadan itibaren raflarda.
Sayısız kitabı filme adapte edilen ünlü yazar Stephen King'in Hearts in Atlantis isimli romanı filme uyarlanıyor.
Türkiye’nin yaz dönemine ait müzik, kitap ve film tercihlerini açıkladı. Yaz aylarında en çok okunan kitaplar, en çok izlenen filmler ve en çok dinlenen albümlerin top 10 listesinden oluşan verileri derledik.
George R. R. Martin'in editörlüğünü yaptığı Wild Cards, dizi oluyor.
J.K. Rowling'in yeni Harry Potter evreni hikayeleri yayınlanmaya başlıyor! Kuzey Amerika'da Büyünün Tarihi'ni öğreneceğimiz yeni hikayelerin fragmanı geldi.
George R.R. Martin, Game of Thrones'un 6. kitabı The Winds of Winter'ın HBO'da yayınlanacak 6. sezondan önce baskıya yetişmeyeceğini, henüz kitabı bitiremediğini açıkladı.
Açık Radyo Kitaplığı”nın üçüncüsü “Açık Radyo Konuşuyor: İlk Yirmi Yıl” 23 Aralık’ta çıkıyor.
Yeni Harry Potter Evreni filmi Fantastic Beasts and Where to Find Them'i izlememize çok az bir süre var. Peki Harry Potter'ı bildiğine emin misin?

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Yeni Cin Will Smith’ten Haber Var: ALADDIN Posteri ve Fragmanı Bir...

Will Smith Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Disney'in yeniden çektiği Aladdin'in posterini paylaştı ve ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Stephen King Uyarlaması PET SEMATARY’den İlk Fragman Geldi

Merakla beklenen Stephen King uyarlaması Pet Sematary'den ilk fragman Paramount Pictures tarafından yayınlandı.