Harry Potter’ın öncesini anlatan ve J.K. Rowling tarafından kaleme alınan yeni bir hikaye İngiltere’de düzenlenen açık arttırma sırasında çalındı!
J.K. Rowling serinin sevilen karakteri Sevarus Snape’i öldürdüğü için özür diledi.
Yeni kitabı Yap Bi Babalık'ı yayınlayan Can Yılmaz ile Öldüren Sorular yayında! Bakalım Gora'yı mı seçecek? Yahşi Batı'yı mı?Çekiliş: Can Yılmaz'dan adınıza imzalı 3 kitaptan birini kazanmak için Twitter'da bu videoyu #yapbibabalık etiketiyle @kafeinsizcom 'u mentionlayarak paylaşmayı unutmayın!Kazananlar 24...
Korku edebiyatının usta ismi Stephen King ve son yılların en başarılı yapımcılarından JJ Abrams yeni bir dizi için bir araya gelmeye hazırlanıyor.
Harry Potter and The Cursed Child, 2018 İlkbaharında Broadway prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.
Anne Rice‘ın kaleme aldığı The Vampire Chronicles serisi dizi olma hazırlığında. Bir vampir dizisi daha istiyor musunuz?
Yeni Star Wars filmine dair detaylara hakim olmak isteyenlere ilaç gibi gelecek Catalyst: A Rogue One Novel bu haftadan itibaren raflarda.
Sayısız kitabı filme adapte edilen ünlü yazar Stephen King'in Hearts in Atlantis isimli romanı filme uyarlanıyor.
Türkiye’nin yaz dönemine ait müzik, kitap ve film tercihlerini açıkladı. Yaz aylarında en çok okunan kitaplar, en çok izlenen filmler ve en çok dinlenen albümlerin top 10 listesinden oluşan verileri derledik.
George R. R. Martin'in editörlüğünü yaptığı Wild Cards, dizi oluyor.
J.K. Rowling'in yeni Harry Potter evreni hikayeleri yayınlanmaya başlıyor! Kuzey Amerika'da Büyünün Tarihi'ni öğreneceğimiz yeni hikayelerin fragmanı geldi.
George R.R. Martin, Game of Thrones'un 6. kitabı The Winds of Winter'ın HBO'da yayınlanacak 6. sezondan önce baskıya yetişmeyeceğini, henüz kitabı bitiremediğini açıkladı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

depolama Engelli Erişim Cihazı Merdiven Tırmanma Cihazı Taşıma iletme Sistemi Uluslararası evden eve nakliyat Kurban