20th Century Fox, yapımcısının James Cameron, yönetmeninin ise Robert Rodriguez olan canlı aksiyon, manga uyarlaması Alita: Battle Angel'ın üçüncü ve büyük olasılıkla son fragmanını yayınladı.
Anna Todd'un aynı isimli romanından uyarlama olan After'ın ilk film fragmanı yayınlnadı!
2016'da Oscar adayı olmuş Embrace of the Serpent'in yönetmeni Ciro Guerra, aynı filmin yapımcılığını ve görüntü yönetmenliğinde önemli rol oynayan Cristina Gallego ile birlikte yaptığı Birds Of Passage filminden fragman ve poster yayınlandı.
Disney, Jon Favreau'nun yönettiği ve Jungle Book'tan sonra büyük beklenti içinde olunan Aslan Kral'dan ilk tanıtım fragmanını yayınladı!
Filth ve Vinyl gibi filmleri yöneten John S. Baird'in yeni filmi Stan & Ollie'den yeni fragman yayınlandı!
Yönetmenliğini Steven Knight'ın yaptığı ve başrollerini Matthew McConaughey ve Anne Hathaway‘in paylaştığı Serenity'nin ikinci fragmanı yayınlandı.
Illumination Stüdyolarının bize sunduğu, The Secret Life of Pets 2'den yeni fragman yayınlandı! Yeni yayınlanan fragman, Lake Bell'in seslendirdiği pofuduk kedi Chloe'yu ele alıyor.
LEGO Filmi 2: İkinci Bölüm'den yeni fragman ve posterler yayınlandı! Emmet, Wyldstyle ve LEGO Filmi çetesinin geri kalanı LEGO Filmi 2: İkinci Bölüm fragmanında yeni dünyalar ve karakterlerle karşılaşıyor!
Keanu Reeves'in başrolünde oynadığı bilim kurgu filmi "Replicas"tan fragman yayınlandı.
Yönetmen Robert Rodriguez'in yeni VR aksiyon filmi olan The Limit'ten fragman geldi.
Daha önce haberini paylaşmış olduğumuz, Deadpool 2'nin +13 olarak kurgulanmış hali Once Upon a Deadpool'dan taptaze fragman geldi!
Matthew McConaughey'li, yönetmenliğini ve yazarlığını Spring Breaker filminden tanıdığımız Harmony Korine'in yaptığı The Beach Bum filminden fragman var.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!