Madhouse Entertainment'ın yapımını üstlendiği, 2013-2014 yılları arasında hem oyunlarının hem de hikayelerinin popüler olduğu Slender Man efsanesinin filminden yeni bir fragman geldi.
Mr. Turner filmi ile kendisini alternatif sinemaya dünyasına duyurmuş Mike Leigh'in son filmi Peterloo'dan yeni bir fragman geldi.
A24, Mid90s adlı filminin ilk resmi fragmanını duyurdu.
20th Century Fox'tan çıkacak olan live-action (canlı oyuncularla çekilmiş animasyon yapım) uyarlama Alita: Battle Angel'dan ilk resmi fragman Comic-Con'da duyuruldu.
FOX'un yayınlandığı günden beri sevilerek izlenen The Orville dizisinin 2. sezonundan ilk fragman geldi.
Philip K. Dick’in romanından uyarlanılarak yazılmış The Man in the High Castle dizisinin 3. sezon tanıtım videosu yayınlandı.
Bize Futurama ile geleceği; Springfield ile günümüzü göstermiş Matt Groening'in şimdi de geçmişe doğru götürdüğü Disenchantment'ın ilk resmi fragmanı Comic-Con'da duyuruldu.
SyFy kanalında yayınlanacak ve aynı adlı çizgi romandan uyarlanan Deadly Class dizisinden yeni bir fragman geldi.
Amazon, yeni gerilim dizisi Homecoming'in ilk tanıtım fragmanını San Diego Comic-Con panelinde duyurdu.
DC çizgi romanlarından esinlenerek CW kanalında yapılan dizilerden yeni fragmanlar ve sezonların hangi konular üstünde duracağı belli oldu.
CBS kanalının çekip, Netflix'in dağıtımcısı olduğu Star Trek: Discovery dizisinin aksiyon dolu 2.sezon fragmanı yayınlandı.
Neil Gaiman ve Terry Pratchett'in beraber yazdıkları Good Omens kitabının dizi uyarlamasına Frances McDormand'da katıldı, dizinin yeni posteri ve bir de sahne arkası görüntüleri geldi.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!