Global Road Entertainment, gerçek bir hikayeden uyarlanan ve başrolünde Johnny Depp'i izleyeceğimiz City of Lies'dan fragman yayınladı.
Andy Serkis'i bu sefer yönetmen olarak izleyeceğimiz Disney'in The Jungle Book'un daha karanlık uyarlaması Mowgli'den ilk fragman yayınlandı.
71. Cannes Film Festivali'nde yaptığı ilk gösterim sonrası Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi Ahlat Ağacı'ndan hem vizyon tarihi haberi geldi hem de fragman yayınlandı.
AMC Garth Ennis ve Steve Dillon'nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan, sevilen dizi Preacher'ın üçüncü sezonu için bir tanıtım fragmanı yayınladı. 
Oliver Daly'den gelen, motosiklet ve robot köpekleri bir araya getiren yeni film A.X.L.'dan fragman yayınlandı.
Melissa McCarthy şimdilerde bir kukla komedisiyle geri dönmeye hazırlanıyor, oyuncunun son filmi The Happytime Murders'dan fragman yayınlandı.
The CW kanalı yeni sezonu için üç yeni dizi birden tanıtıyor. Bunlar arasından All American ve Charmed'dan ilk bakış fragmanları yayınlandı.
Geçen sene Netflix'in iptal ettiği ardından da sevenlerinin baskısıyla son bir kez daha ekran karşısında olacak Sense8'in final bölümünün fragmanı nihayet yayınlandı.
Senaryosu ve yönetmenliğini Boots Riley'in üstlendiği çılgın film Sorry to Bother You'dan Red Band fragman yayınlandı.
Yönetmen Peter Berg'den gelen Mark Wahlberg'lü film Mile 22'nun ilk fragmanı yayınlandı.
Paramount ve Skydance'den gelen efsane filmin altıncısı Mission: Impossible-Fallout'dan fragman yayınlandı.
Claire Scanlon'ın yönetmenliğinde yer aldığı yeni romantik komedi filmi Set It Up'dan fragman yayınlandı.

Testler: Bilgini Test Et!

Bu Fragmanlar Kaçmaz!

Vahşi Batı’ya Farklı bir Bakış Açısı Sunan Robert Pattinson ve Mia...

Magnolia Pictures, Robert Pattinson ve Mia Wasikowska'lı vahşi batı komedisi olan yeni filmi Damsel'dan fragman yayınladı.

Johnny Depp’in, Notorious B.I.G.’in Cinayetinin Peşine Düştüğü CITY OF LIES’dan Fragman...

Global Road Entertainment, gerçek bir hikayeden uyarlanan ve başrolünde Johnny Depp'i izleyeceğimiz City of Lies'dan fragman yayınladı.